O matko i córko

Międzypokoleniowy duet, który bawi, uczy i wzrusza. Nie ma szans na nudę!

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM SĄ O MATKO I CÓRKO
O matko i córko – duet Kasi i Pauliny Błędowskich, które od kilku lat cieszą się ogromną popularnością na polskim YouTube. Ich wyjątkowość polega na naturalności – widzowie kochają ich vlogi czyli filmy z codziennego życia. To miejsce rozrywki, ale także edukacji. Mama i córka mają wiele wspólnych zainteresowań, dzięki czemu dzielą się inspiracjami modowymi, urodowymi, ulubioną muzyką, filmami. Widzowie towarzyszą im podczas podróży czy wolnego czasu, spędzanego w rodzinnym gronie. O matko i córko uwielbiają mierzyć się ze sobą w filmach w stylu challange, dostarczając widzom ogrom zabawy i rozrywki. Nie zapominają też o bardziej poważnych tematach, związanych z dorastaniem czy pierwszymi nastoletnimi miłościami. Po kilku latach od założenia kanału mogą cieszyć się ogromnym sukcesem i sympatią setek tysięcy widzów, zachowując swój niepowtarzalny styl.


KTO OGLĄDA O MATKO I CÓRKO
W tym momencie kanał śledzi ponad 600 tysięcy subskrybentów, a najpopularniejsze filmy obejrzały miliony widzów. Najliczniejszą grupą są widzowie w wieku 18-24, ale na kanał zaglądają także zarówno młodsi, jak i bardziej dojrzali widzowie.

O MATKO I CÓRKO – VLOGI, CHALLANGE, HAULE, TESTY
To jeden z najbardziej różnorodnych kanałów – znajdziemy tu vlogi, filmy w stylu „challenge”, haule zakupowe, tematykę kulinarną, Q&A, lookbooki i wiele innych formatów. Dzięki tej różnorodności O matko i córko mają za sobą dziesiątki udanych kampanii realizowanych dla marek takich jak Deichmann, Maybelline, Empik, Always i wiele, wiele innych.


NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE O MATKO I CÓRKO

  • vlog
  • challange
  • Q&A
  • lookbook

YOUTUBERKI IDEALNE DLA MAREK
Kosmetycznych, modowych, producentów gier, branży spożywczej, nietypowych gadżetów.

DODATKOWE INFORMACJE
Jesienią pojawi się pierwsza książka autorstwa O matko i córko.

 

Subskrybenci
676000
Śr. wyświetleń wideo
49578
Fani na Facebooku
53575
Obserwujący na Instagramie
428608
Demografia widowni
Kobiety 92%
Mężczyźni 8%
Wiek 18-24 (48%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK