Case studies /

Beatboxer i tiktoker Dharni dla Snickersa

Współpraca między producentem batonów Snickers ze znanym międzynarodowo beatboxerem-tiktokerem Dharnim to nieszablonowe połączenie świata muzycznego z rynkiem FMCG. Za realizację odpowiada  wyspecjalizowana w influencer marketingu grupa LTTM (LifeTube, TalentMedia, Gameset) przy udziale domu mediowego MediaCom. 

Cel

W ramach promocji dwóch nowych smaków popularnego batona Snickers – creamy peanut butter i crispy, marka nawiązała długofalową współpracę ze znanym ze swojego talentu do beatboxu tiktokerem – Dharnim. Artystę polskiego pochodzenia, na stałe zamieszkującego  Singapur, pokochali widzowie na całym świecie. Twórca aktywnie działa na swoich kanałach społecznościowych. Na TikToku zebrał rzesze 2,9 mln fanów, a na Instagramie obserwuje go 263 tys. osób. Celem kampanii było przedstawienie nowych smaków Snickersa za pomocą muzyki oraz zachęcenie odbiorców do ich spróbowania.

Realizacja

Pierwsze działania na profilu twórcy pojawiły się już w listopadzie 2020, a tego lata widzom została zaserwowana najświeższa odsłona kreacji. W ramach promocji powstały aż 3 dedykowane piosenki na temat produktu, wykorzystane w 4 materiałach wideo z lokowaniem produktu.

Wyniki

Nienachalne, ale bardzo chwytliwe TikToki z wykorzystaniem produktów spotkały się z ogromną aprobatą obserwatorów Dharniego. Łącznie publikacje osiągnęły ponad 1,3 mln wyświetleń,  ponad 56 tys. polubień oraz wywołały dyskusję na setki komentarzy.

Liczba youtuberów
1
Liczba postów/świadczeń
4
Łącznie wyświetleń
1,3 mln
 
Klient
Współpraca
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK