Urbex History

Urbex History to turystyka alternatywna w najlepszym wydaniu: miejsca, od których zwykli turyści trzymają się z daleka i dawka historycznej wiedzy.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST URBEX HISTORY

Urbex History to grupa trzech niezwykłych podróżników z pasją do historii. Na koncie mają setki ubrexowych eksploracji – nie tylko w Polsce ale i za granicą. Twórcy wciąż planują nowe wyprawy. Choć wszyscy trzej pracują, swoje hobby traktują profesjonalnie, co doceniło już ponad pół miliona subskrybentów kanału.

KTO OGLĄDA URBEX HISTORY

Kanał dla wszystkich, którzy głodni są wiedzy. W przeciwieństwie do standardowych kanałów podróżniczych, urbexowy content nie jest przeznaczony tylko dla turystów. Urbex History podoba się zarówno młodej jak i nieco starszej publiczności. Przewagę widzów stanowią mężczyźni.

KANAŁ O

Kanał o miejscach opuszczonych, z ciekawą historią, takich jak: bunkry, wraki, zamknięte szpitale. O destynacjach, których niewielu chce zwiedzać na własną rękę, jak Fukushima czy Czarnobyl. A nawet…o nawiedzonych budynkach. Twórcy chętnie realizują także odcinki o survivalu i vlogi z kulis swoich wypraw.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY

  • vlogi urbexowe
  • vlogi survivalove
  • vlogi podróżnicze
  • testy sprzętu

YOUTUBER DLA MAREK:

Twórcy przekazują wiedzę w przystępny sposób i budzą zaufanie jako eksperci w swojej dziedzinie, a jednocześnie docierają do szerokiej publiczności. To atrakcyjny kanał zwłaszcza dla marek związanych z podróżowaniem: technologicznych, ubezpieczeniowych, dla branży bankowości, transportu i wielu innych.

Subskrybenci
993000
Śr. wyświetleń wideo
160896
Fani na Facebooku
40616
Demografia widowni
Kobiety 23%
Mężczyźni 77%
Wiek 25-34 (36%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK