Panna Joanna

Typ kumpeli z sąsiedztwa. Autorka poradnika Sekrety piękna

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST PANNA JOANNA
Kanał Panny Joanny jest jednym z najstarszych i najdłużej działających na polskim YouTube. Od ponad 7 lat Asia doradza i zaraża pozytywną energią swoich widzów. Jest autorką poradnika Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie, wydanego przez Wydawnictwo Znak w 2017 roku. Asia najczęściej podejmuje się na swoim kanale tematów związanych z modą, urodą i budowaniem pewności siebie. Uwielbia wspierać swoje widzki i dodawać im otuchy, pokazując na swoim przykładzie, że chcieć to znaczy móc.

KTO OGLĄDA PANNĘ JOANNĘ
Kanał adresowany jest głównie do kobiet mieszkających w średnich i większych miastach, które interesują się tematyką beauty, lifestyle oraz zagadnieniami związanymi z motywacją i akceptacją siebie. Znajdą na nim też coś dla siebie miłośnicy urządzania wnętrz oraz mieszkańcy Wrocławia, którym Panna Joanna zachwyca się po powrocie do Polski.

PANNA JOANNA – KANAŁ BEAUTY Z ELEMENTAMI LIFESTYLE
Na kanale Panny Joanny można znaleźć głównie tematy związane z makijażem, pielęgnacją, urządzaniem wnętrz, budowaniem własnej wartości, perypetiami dnia codziennego. Zdarza jej się opublikować materiały z gośćmi – najczęściej są to zabawne challenge, które biją rekordy popularności. Świetnie czuje się w realizacji vlogów, filmów pogadankowych, testach na żywo, tutorialach czy filmach typu GRWM. W jej filmach można spotkać mnóstwo gości, m.in.: Red Lipstick Monster, Pusheen, Aggie albo braci Panny Joanny.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • tutorial makijażowy – makijaż krok po kroku wykonany konkretnymi produktami
  • Get Ready With Me – makijaż na konkretną okazję
  • projekt „denko” – recenzja kosmetyków, które Panna Joanna zużyła i jako dowód prezentuje puste opakowania – najczęściej są to produkty, które idealnie się jej sprawdziły
  • poranna/wieczorna rutyna – czynności, przez które Panna Joanna przeprowadza swoich widzów – zaraz po przebudzeniu lub przed pójściem spać
  • challenge – to szalona odskocznia od tematów makijażowych i pielęgnacyjnych – chociaż wyzwania proponowane przez Pannę Joannę często dotyczą makijażu, to wywołują uśmiech na twarzy – makijaż folię aluminiową albo wielki test irlandzkich słodyczy w przebraniach elfów

YOUTUBERKA DLA MAREK
Makijażowych i pielęgnacyjnych. Kanał Panny Joanny jest idealny do współprac z markami makijażowymi i pielęgnacyjnymi – głównie ze średniej półki cenowej, dostępnej dla większości widzów. Dodatkowo Panna Joanna nie zamyka się na produkty i gadżety, które ułatwiają życie codzienne. Jest chętna do promowania kampanii społecznych.

DODATKOWE INFO
Autorka książki Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie. Laureatka nagrody Beauty Influencer Awards by Ofeminin w kategorii BeautySnap.

Subskrybenci
286000
Śr. wyświetleń wideo
27076
Fani na Facebooku
45335
Obserwujący na Instagramie
159833
Demografia widowni
Kobiety 95%
Mężczyźni 5%
Wiek 18-24 (51%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK