EmiFlesh

Pozytywnie nastawiona do życia i zarażającą dobrą energią widzów – dziewczyną. Studentka Warszawskiej filmówki, która dzieli się swoim życiem we vlogach.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST EMIFLESH
EmiFlesh – to pozytywnie nastawiona do życia i zarażającą dobrą energią widzów dziewczyna. Studentka Warszawskiej filmówki, która dzieli się swoim życiem we vlogach. Na kanale promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Swoim poczuciem humoru zaraża widzów. W jej życiu nie ma miejsca na rutynę, co przekłada się też na charakter jej kanału.

KTO OGLĄDA EMIFLESH
Swój kanał kieruje do ludzi młodych, głównie do kobiet (nastolatek i studentek). Przyciąga osoby, zainteresowane tematami beauty, jak i zdrowym trybem życia.

EMIFLESH – KANAŁ LIFESTYLOWY
EmiFelsh, to taniec, moda i beauty. Kanał opiera się głównie na tematyce lifestyle, ale można znaleźć na nim również tutoriale taneczne, jak i tematy związane z modą i urodą. Youtuberka ma również doskonale poczucie humoru, o czym można się przekonać, oglądając serię jej filmów “Co robi dziewczyna, gdy…”.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • vlogi – filmy mówione
  • „Co dziewczyna robi gdy” – scenki
  • recenzje
  • tutoriale taneczne

YOUTUBERKA DLA MAREK
Kanał EmiFlesh, jest idealny do promocji produktów z kategorii beauty – wszelkich kosmetyków, małej elektroniki – lokówek, prostownic czy też depilatorów. W związku z tym, że Emi jest tancerką, świetnie sprawdzą się u niej produkty z kategorii fit – ubrania, odżywki, akcesoria gimnastyczne, pulsometry itp. Youtuberka pasjonuje się modą – na jej kanale możemy znaleźć wiele lookbooków, które powstają przy współpracy z markami odzieżowymi.

Subskrybenci
193000
Śr. wyświetleń wideo
10677
Fani na Facebooku
2742
Obserwujący na Instagramie
56793
Obserwujący na Snapchacie
7000
Demografia widowni
Kobiety 91%
Mężczyźni 9%
Wiek 13-24 (68,6%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK