Andziaks

Andziaks, czyli vlogi, podróże, wyrafinowany gust i uśmiech

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST ANDZIAKS
Andziaks to 21-letnia Angelika Zając. Jest jedną z najpopularniejszych polskich youtuberek w kategorii beauty-lifestyle, dzięki czemu jej filmy generują niesamowicie wysokie zasięgi. Wielką pasją Andziaks są egzotyczne podróże, które relacjonuje na swoim kanale przygotowując obszerne materiały z każdego wypadu. Dodatkowo jest miłośniczką mody, pielęgnacji i zdrowego stylu życia. Jej widzowie cenią ją za ciepło, szczerość i pozytywne nastawienie, dlatego wielką popularnością na kanale cieszą się przygotowywane przez nią vlogi, w których pokazuje swoje życie na co dzień.

KTO OGLĄDA ANDZIAKS
Widzowie Andziaks to głównie kobiety, które cenią sobie luksus, markowe rzeczy i wyjątkowe produkty. Najczęściej to mieszkanki dużych miast z możliwością dostępu do większości marek.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Formatem królującym na kanale Andziaks są vlogi. Youtuberka zamieszcza w nich obszerne relacje z dnia codziennego, licznych podróży i ważnych wydarzeń w jej życiu. Filmy z tej serii zdecydowanie cieszą się największą popularnością. Dodatkowo, co miesiąc Andziaks przygotowuje przegląd ulubionych kosmetyków, haule zakupowe oraz lookbooki.

• Vlog
• Ulubieńcy miesiąca
• Haul zakupowy
• Lookbook

YOUTUBERKA DLA MAREK PREMIUM I LUKSUSOWYCH
Kanał Andziaks jest jednym z nielicznych, na których współprace z wykorzystaniem produktów z wyższej półki są idealnym rozwiązaniem. Wiarygodność youtuberki w tej kwestii sprawia, że widzowie szanują jej sponsorowane publikacje.

 

Subskrybenci
734000
Śr. wyświetleń wideo
393167
Fani na Facebooku
38832
Obserwujący na Instagramie
616485
Demografia widowni
Kobiety 91%
Mężczyźni 9%
Wiek 18-24 (50%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK