Aleksandra Żuraw

Królowa lookbooków polskiego YouTube, vlogerka, modelka, moda mama, businesswoman, dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST Aleksandra Żuraw?

Kobieta o stu twarzach – influencerka, osobowość medialna, obok której nikt nie przechodzi obojętnie!)
Najlepszy kanał o szeroko pojętym lifestylu. Widzowie nazywają ją „królową lookbooków” na polskim YouTube. To jedna z tych influencerek, która powoduje, że serwery stron internetowych klientów nie zawsze wytrzymują wizyty fanów Oli. Rewelacyjnie zaprezentuje modę, kosmetyki, ale także treści parentingowe (od niedawna jest mamą malutkiej córeczki Poli). Kocha tatuaże i sztukę, to ważne elementy jej filmów?

KTO OGLĄDA Aleksandrę Żuraw?

Kanał adresowany do osób lubiących modę, tematy urodowe, kulturę, ale także dla widzów zainteresowanych tematyką parentingową. Kanał dla kobiet, które szukają inspiracji, ciekawych rozwiązań modowych, tematyki „Do it yourself. Od niedawna przyciąga także fanów vlogów – takie treści także pojawiają się u Oli i zyskują ogromną popularność. Kanał dla kobiet, które chcą czerpać od Oli siłę i radość życia, mimo ogromu obowiązków i ciekawych życiowych perypetii. Ola jest też popularną instagramerką – sama interpretuje, ale też tworzy trendy.

Aleksandra Żuraw – KANAŁ O LIVESTYLE’U / MODZIE / URODZIE

szeroko pojęta motoryzacja, części samochodowe, akcesoria dla kierowców, wszystko co dotyczy kosmetyków, trików makijażowych i dbania o swoją cerę, codzienne sytuacje z życia widzów przedstawione w rozrywkowy, humorystyczny sposób, podróże, zwyczaje innych kultur, ciekawe miejsca.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY na kanale Aleksandry Żuraw

vlogi skierowane bezpośrednio do widzów, lookbooki (gdzie można zaprezentować nie tylko modę), Q&A: format, w któym twórca odpowiada na pytania widzów.

YOUTUBER/KA DLA MAREK UBRANIOWYCH, KOSMETYCZNYCH, FMCG, LIFESTYLE, DLA MAREK Z KATEGORII FITNESS, PARENTING

Kanał idealny dla marek semi semi-selektywnych oraz premium/z ciekawym designem/.
Kanał idealny do działań sprzedażowych, które Ola potrafi w naturalny sposób przedstawić.  Influencerka świetnie czuje się przed kamerą, ma doświadczenie także w programach na żywo, pracowała jako modelka, dlatego idealnie odnajduje się w sesjach fotograficznych. Występuje w kampaniach bilboardowych i wizerunkowych. Idealny twórca dla marek z kategorii parenting/lifestyle/fashion.
Uczestniczka programu telewizyjnego TOP MODEL, często pojawia się też w telewizji śniadaniowej. Tworzy i sprzedaje zaprojektowane przez siebie soczewki kontaktowe – pod marką Ojo Lenses. 

Subskrybenci
476000
Śr. wyświetleń wideo
45520
Fani na Facebooku
98305
Obserwujący na Instagramie
354393
Demografia widowni
Kobiety 94%
Mężczyźni 6%
Wiek 18-34 (62%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK