Dołącz do LifeTube

Zaufało nam już kilkuset twórców YouTube – zarówno najpopularniejszych gwiazd, jak i wyspecjalizowanych kanałów tematycznych. Dołącz do naszej sieci i sprawdź, co możesz zyskać!

Lepsze zasięgi i monetyzacja

Chcesz zwiększyć liczbę wyświetleń i wysokość przelewów od YouTube? Jesteś w dobrym miejscu! Może czas odświeżyć strategię i wprowadzić kilka zmian? Optymalizacja, pozycjonowanie, poprawa monetyzacji – to nasza specjalność. Podpowiemy Ci, co zrobić, pomożemy wprowadzić zmiany, zwiększyć zarobki z AdSense i połączyć Cię z odpowiednimi reklamodawcami.

WSPÓŁPRACA Z NAJWIĘKSZYMI MARKAMI

Nasi youtuberzy stale współpracują z największymi markami, agencjami reklamowymi i domami mediowymi w Polsce. Pojedyncze lokowania, długoterminowe współprace, niestandardowe akcje specjalne – w 2017 zrealizowaliśmy w LifeTube 939 takich kampanii.

Wiemy, jak koordynować współpracę tak, aby zadowolone były wszystkie strony: Ty, marka i Twoi widzowie.

Opieka profesjonalnego managera

W LifeTube zatrudniamy ok. 50 osób, które stale specjalizują się w konkretnych kategoriach tematycznych. Dołączając do sieci premium, trafisz pod skrzydła doświadczonego managera, który doskonale rozumie specyfikę YouTube. Stanie się Twoim opiekunem, doradcą i przedstawicielem. Przyciągnie do Ciebie marki, przeprowadzi przez cały proces tworzenia kampanii, doradzi wizerunkowo, zadba o kontakty z mediami i wesprze w każdej sytuacji.

Szkolenia

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego organizujemy szkolenia, udostępniamy nasze materiały, dzielimy się wiedzą. Jeśli czegoś jeszcze nie wiemy, zapraszamy do współpracy najlepszych specjalistów. Jesteśmy organizatorem LifeTube Boosters – cyklu profesjonalnych szkoleń dla wszystkich twórców wideo na YouTube. Optymalizacja, dobór sprzętu i oświetlenia, montaż, zarządzanie marką osobistą, PR, prawo autorskie, współpraca z markami – to tylko niektóre z tematów, z których szkolimy.

Pomoc techniczna

Nasz #Support i #TeamTechniczny to zespół certyfikowanych przez YouTube specjalistów. Zamiast wideo na “pełny ekran”, wolą “kod źródłowy strony”. Pomogą rozwiązać każdy problem. Są w stałym kontakcie z Google, pomogą też dotrzeć do Facebooka, Snapa, Twitcha i innych. Żyją w świecie optymalizacji, linków, tagów, słów kluczowych i obsługi AdSense.

Dodatkowo

Biblioteka muzyki Epidemic Sound do dyspozycji. Współpraca z różnymi platformami i portalami (dodatkowe źródło dochodu). Ochrona praw autorskich (system Contend ID) i pomoc prawna. Akredytacje na wydarzenia YouTube, meet-upy, szkolenia Google. Crossy z innymi twórcami.

Dołącz do sieci
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK