Zmianoholiczka

Lifestylowa vlogerka stawiająca na oryginalność

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST ZMIANOHOLICZKA
Zmianoholiczka to świetny kanał lifestylowy, skierowany do miłośników testów, recenzji i nowinek związanych ze światem beauty oraz modą. Magda dzieli się ze swoimi fanami życiem prywatnym, na jej kanale znajdziemy daily vlogi z życia codziennego oraz relacje z podróży. Ukończyła kosmetologię, profesjonalnie podchodzi do pielęgnacji, dzięki temu zna się na rytuałach pielęgnacyjnych czy na składach kosmetyków. Pasją Magdy jest również gotowanie, wprowadziła na swój kanał format kulinarny, który kieruje do osób szukających inspiracji na nieskomplikowane dania. Ma głowę pełną pomysłów, z wdziękiem i dziewczęcą delikatnością prowadzi swój instagram.

KTO OGLĄDA KANAŁ ZMIANOHOLICZKA
Kanał Zmianoholiczki kierowany jest do młodych kobiet, które szukają inspiracji dotyczących pielęgnacji, porad kosmetycznych czy hauli zakupowych.

ZMIANOHOLICZKA- KANAŁ LIFESTYLOWY
Na swoim kanale porusza tematy związane z modą, urodą, dbaniem o siebie oraz sposobami na spędzanie wolnego czasu. Widzowie na kanale znajdą wiele interesujących treści daily vlogi, haule zakupowe, oraz relacje z podróży. Dodatkowo Magda prowadzi swój format kulinarny KURA DOMOWA, gdzie inspiruje fanów swoją kulinarną pasją. Format adresowany jest do amatorów gotowania, pokazuje jak szybko i łatwo można przygotować coś pysznego, nie brakuje fajnych tricków kulinarnych.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE ZMIANOHOLICZKI
Najpopularniejszą serią na jej kanale są GRWM – czyli pokazanie, jak wygląda jej przygotowanie do ważnego wydarzenia, Daili Vlogi relacja z jej życia codziennego, z podróży i Haule Zakupowe – pokazanie widzom swoich zakupów. Kura Domowa – format kulinarny. Zmiano w podróży oraz lookbooki – filmy, w których prezentowane są stylizacje.

YOUTUBERKA IDEALNA DLA MAREK
Marki odzieżowe, kosmetyczne, technologiczne, podróżnicze, kulinarne, sprzęt AGD, FMCG.

 

Subskrybenci
121000
Śr. wyświetleń wideo
9345
Fani na Facebooku
17072
Obserwujący na Instagramie
45597
Demografia widowni
Kobiety 94%
Mężczyźni 6%
Wiek 18-24 (59%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK