Zmalowana

Mistrzyni makijażu, inspirujący artysta i szkoleniowiec

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST ZMALOWANA
Zmalowana to Marta Parciak, utytułowana artystka, która łączy wiele talentów i ról. Jej wszechstronność jest znana od początków działalności – aktualnie prowadzi kanał na YouTube, tworzy własną markę, jest szkoleniowcem, fotografuje. Po zdobyciu Mistrzostwa Polski w makijażu dołączyła do elity najbardziej cenionych wizażystów – dzięki dzieleniu się swoją wiedzą, tysiące kobiet nauczyły się, jak podkreślać urodę. Niezaprzeczalny talent Marty wraz z jej charyzmą, artystyczną duszą i zapałem do tworzenia sprawia, że nigdy nie zostaje niezauważona. Zmalowana jest też bardzo aktywna na swoim Instagramie – dzieli się swoją codziennością, łącząc tematykę kosmetyczną z lifestylem.

KTO OGLĄDA ZMALOWANĄ
Największy procent jej widzów (41%) to kobiety w wielu 18-24, jednak starsza grupa 25-34 stanowi aż 38%, co daje bardzo duży potencjał dla wielu marek komercyjnych. Widzowie szukają u niej profesjonalizmu, inspiracji artystycznej, rzetelności popartej doświadczeniem.

ZMALOWANA – TUTORIALE, TESTY PRODUKTÓW (Get ready with me, Ulubieńcy)
Zmalowana realizuje wiele ciekawych formatów: Zmalo-testuje i Zmalo-gość, do których zaprasza zaprzyjaźnionych wizażystów, czy kontrowersyjną serię „Bez ściemy”, w której Marta testuje promowane w sieci produkty, często z górnej półki cenowej. Nie ucieka jednak od przystępniejszych dla portfela marek, dzięki czemu każda kobieta odnajdzie na jej kanale coś dla siebie. Kanał działa od wielu lat, dlatego śmiało można go nazwać kompendium wiedzy dla amatorów i profesjonalistów. Z biegiem lat Zmalowana doczekała się dwóch córek, a tematy parentingowe porusza w serii „Zmalo-mama” oraz na swoim Instagramie.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • testy
  • tutoriale
  • ulubieńcy
  • makijaże artystyczne

YOUTUBERKA DLA MAREK
Kosmetycznych – premium, semi-seletywnych, drogeryjnych oraz dla wizażystów. Kanał jest odpowiednim miejscem do promocji produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, beauty-tech, tematyki związanej ze zdrowym żywieniem i trybem życia, a także parentingiem.

Subskrybenci
194000
Śr. wyświetleń wideo
28585
Fani na Facebooku
82437
Obserwujący na Instagramie
143187
Demografia widowni
Kobiety 95%
Mężczyźni 5%
Wiek 18-34 (78%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK