Veronica Marie

Trendsetterka modowa i miłośniczka makijażowych trendów w jednym

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST VERONICAMARIE
Eteryczna i wyjątkowo piękna dziewczyna, niezwykle wrażliwa na sztukę, w jej twórczości widać miłość do fotografii i mody. Po jej filmy sięgają ludzie niesztampowi, którzy szukają inspiracji i wyjątkowego stylu. Weroniki twórczość wykracza poza polskie podwórko, jej fani, to ludzie z całego świata, którzy doceniają jej delikatność i artystyczne spojrzenie na świat. Weronika to fanka psów, seriali, dobrej książki oraz gorącej kawy. Promuje zdrowy tryb życia, jest wege, stara się do tego nawiązywać.Kocha podróże. Na jej kanale znajdziemy lookbooki oraz vlogi. Obecnie Weronika szuka swojej nowej drogi, zdała maturę i przeprowadziła się do Londynu, by tam czerpać inspiracje. Na swoim Instagramie zgromadziła ponad 100 tys. fanów, prowadzi go w estetyczny i piękny sposób.

KTO OGLĄDA KANAŁ VERONICAMARIE
Weronikę oglądają młode dziewczyny, które szukają inspiracji modowych oraz makijażowych, miłośnicy sztuki, dobrego montażu i wzruszających historii. Osoby, które chcą podszkolić się w języku angielskim, Weronika nagrywa swoje filmy wyłącznie w języku angielskim.

VERONICAMARIE – KANAŁ LIFESTYLOWY
Veronica Marie to młoda i ambitna influencerka, której największą pasją jest moda i rozwój. Weronika w naturalny i nienarzucający się sposób prezentuje swoim widzom najnowsze trendy oraz produkty marek z różnych kategorii. Starannie dobiera marki z którymi współpracuje.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE VERONICAMARIE
Najpopularniejszą serią na jej kanale są Vlogi, GRWM, LookBooki.

YOUTUBERKA IDEALNA DLA MAREK
Kosmetyczne, odzieżowe, ekologiczne, wege, branża jubilerska.

 

Subskrybenci
89400
Śr. wyświetleń wideo
103642
Obserwujący na Instagramie
120164
Demografia widowni
Kobiety 94%
Mężczyźni 6%
Wiek 18-24 (51%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK