Uwaga! Naukowy Bełkot

Nauka jest pełna wiedzy, która szokuje i ciekawi

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST Uwaga! Naukowy Bełkot
UNB jest kanałem skupionym wokół nauki, ze szczególnym uwzględnieniem chemii, fizyki i genetyki. Twórca kanału to youtuber – wykładowca, który zabiera odbiorców w fascynującą podróż, której nieodłącznym elementem jest wiedza poparta badaniami i eksperymentami naukowymi. Tutaj nie ma miejsca na mity i konfabulacje, bo nauka jest pełna wiedzy, która szokuje i ciekawi.

KTO OGLĄDA UWAGA! NAUKOWY BEŁKOT
Kanał adresowany jest do wszystkich ciekawych świata! Tutaj każdy znajdzie wyczerpują odpowiedź na trudne, naukowe pytania, które dzięki zdolnościom prowadzącego stają się zrozumiałe i niebywale oczywiste!

KANAŁ O
Kanał popularnonaukowy, poszukujący prawdy o otaczającym nas świecie. Fakty a nie mity – to jest to, co charakteryzuje kanał Dawida.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Na kanale pojawiają się filmy poruszające zagadnienia z dziedziny fizyki, chemii, genetyki, a także wszelkich płaszczyzn nauki, które wzbudzają aktualnie frapujące Twórcę pytania. Znanym odbiorcom formatem są również realizacje oparte na książkach.

YOUTUBER/KA DLA MAREK
Technologicznych, farmaceutycznych, motoryzacyjnych, ubezpieczeniowych, także dla wszelkiego rodzaju wydawnictw oraz dla marek chcących trafić do mężczyzn.

DODATKOWE INFO
Jako wykładowca, Dawid świetnie sprawdza się także w roli prelegenta, który skutecznie przyciąga uwagę widowni w każdym wieku. Twórca równolegle prowadzi drugi kanał – Wyłącznie Naukowy Bełkot – na którym publikuje krótkie, naukowe ciekawostki oraz podcasty z udziałem gości specjalnych.

Subskrybenci
560000
Śr. wyświetleń wideo
170778
Fani na Facebooku
73162
Obserwujący na Instagramie
41528
Demografia widowni
Kobiety 30%
Mężczyźni 70%
Wiek 18-24 (40%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK