UNBRIDLED BUFFALO

Największy polski kanał poświęcony światowemu fenomenowi, jakim jest K-POP oraz wszystkim, co związane z Koreą Południową!

 

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST UNBRIDLED BUFFALO?

Polski kanał poświęcony K-popowi i Korei Południowej!

 

KTO OGLĄDA UNBRIDLED BUFFALO?

Kanał adresowany jest do wszystkich osób lubiących koreański pop oraz interesujących się Koreą Południową, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tym kraju i jego kulturze oraz dołączyć się do społeczności fanów muzyki K-pop, która na przestrzeni ostatnich lat stała się światowym fenomenem.

UNBRIDLED BUFFALO

Kanał o Korei Południowej i popkulturze tego kraju, tzw. koreańskiej fali Hallyu; o południowokoreańskiej kuchni, kulturze, zwyczajach, koreańskich kosmetykach, makijażu i pielęgnacji oraz wszystkim, co związane z tą częścią Azji. 4. NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY na UNBRIDLED BUFFALO Vlogi z Korei (i nie tylko!), testy i recenzje koreańskich produktów, ciekawostki zarówno o Korei Południowej, jak i o muzyce K-pop, poruszanie popularnych, „gorących” i kontrowersyjnych tematów, analiza k-popowych teledysków, tzw. unboxingi k-popowych albumów, gadżetów i pudełek subskrypcyjnych, wywiady z południowokoreańskim artystami.

 

YOUTUBERKI DLA MAREK

związanych zwłaszcza z Koreą Południową i Azją

 

DLA MAREK Z KATEGORII:

turystyka, kosmetyki i beauty, lifestyle, elektronika, gadżety, kulinaria, dom itd. Wszechstronny kanał do akcji specjalnych, będący w stanie dopasować swój kontent do produktu.

 

Śr. wyświetleń wideo
546
Fani na Facebooku
5,787
Obserwujący na Instagramie
14,700
Demografia widowni
Kobiety 92,30%
Mężczyźni 7,70%
Wiek 18-24 (62%); 25-34 (15%); 35-44 (10,2%); 13-17 (8,4%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK