Sylwia Sajchta

Makijażystka, vlogerka urodowa

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST SYLWIA SAJCHTA
To silna i przebojowa dziewczyna, która zachwyca perfekcyjnym makijażem. Inspirująca i kreatywna. Bawi się makijażem i kreacją. Ma własny styl i gust, nie zamyka się na niestandardowe testowanie kosmetyków. Do tutoriali makijażowych podchodzi bardzo profesjonalnie, posiada w tej kwestii bardzo duże doświadczenie, przez długi czas doradzała w doborze kosmetyków jako konsultantka w bardzo popularnym sklepie kosmetycznym, ma niesamowitą wiedzę produktową, potrafi dostawać produkt do każdego typu skóry. Sylwia swoje filmiki przygotowuje w bardzo dziewczęcy i estetyczny sposób.

KTO OGLĄDA KANAŁ SYLWIA SAJCHTA
Swój kanał adresuje do kobiet szukających inspiracji czy tutoriali makijażowych, ceniących nieszablonowe podejście do tematyki beauty i oczekujących profesjonalnego podejścia do rekomendowanych produktów.

SYLWIA SAJCHTA – KANAŁ O PORADACH MAKIJAŻOWYCH
Sylwia regularnie publikuje tutoriale makijażowe, testuje produkty oraz doradza w sprawie zakupów kosmetycznych. Do branży beauty podchodzi z przymrużeniem oka, co znajduje odzwierciedlenie w beauty challengach. Dzięki temu, że przez wiele lat pracowała w branży beauty ma niesamowitą wiedzę związaną z potrzebami kobiet oraz umiejętność doboru produktów do każdego typu urody.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE SYLWII SAJCHTY

  • makijaże jedną marką
  • tutorial makijażowy
  • tanie vs Drogie
  • ulubieńcy Miesiąca


YOUTUBERKA IDEALNA DLA MAREK
Kanał Sylwii Sajchty jest idealny dla marek kosmetycznych, pielęgnacyjnych, e – sklepów z produktami kosmetycznymi oraz produktami do pielęgnacji.

 

 

Subskrybenci
75068
Śr. wyświetleń wideo
27198
Fani na Facebooku
1973
Obserwujący na Instagramie
13364
Demografia widowni
Kobiety 96%
Mężczyźni 4%
Wiek 18-24 (49%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl