Sheo

Przebojowy i ambitny twórca, który tworzy dla swoich widzów nie tylko materiały rozrywkowe, ale również edukacyjne i praktyczne.

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST Sheo
Maciek to młody, przebojowy chłopak, który swoją energią przyciąga setki tysięcy widzów. Swoimi marzeniami postanowił dzielić się ze światem, tworząc swoją muzykę, gry, ale również rozrywkowe i lifestylowe vlogi.

KTO OGLĄDA KANAŁ Sheo
Sheo to człowiek wielu talentów, który przyciąga młodych jak i trochę starszych widzów na YouTube. Są to przede wszystkim osoby, które szukają rozrywki, oraz osoby, które związały się mocno z kanałem.

KANAŁ O
Kanał jest przede wszystkim o nim samym, o aspiracjach, marzeniach i pomysłach, których ma mnóstwo. Wywodzi się ze świata gamingu, więc i te aspekty często pojawiają się u niego na kanale. Sam Maciek jest studentem kierunku technologicznego, co często przekłada na filmy, tworząc swoją grę, czy pokazując najnowsze aplikacje.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Najmocniejszą stroną kanału są challange do których zaprasza często swojego brata, lub swoich znajomych YouTuberów.

YOUTUBER DLA MAREK
Kanał Sheo to idealne miejsce dla marek chcących trafić do bardzo szerokiej grupy nastolatków, którzy nie tylko szukają rozrywki, ale również poleceń i porad bardziej livestylowych. FMCG, marki kosmetyczne, technologiczne, skierowane dla młodszych grup i dla kobiet.

 

Subskrybenci
751589
Śr. wyświetleń wideo
63763
Fani na Facebooku
56023
Obserwujący na Instagramie
279418
Demografia widowni
Kobiety 51%
Mężczyźni 49%
Wiek 18-24 (32%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron