SciFun

Największy w Polsce kanał popularno-naukowy

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST SCIFUN
Pasjonat nauki, fascynat zjawisk fizycznych i astronomicznych. Człowiek niesamowicie skromny, ciekawy świata i pełen olbrzymiego podziwu wobec złożoności i natury Wszechświata. Nikt nie opowiada o zagadnieniach naukowych z taką fascynacją jak Darek. To mistrz przekazywania trudnych zagadnień w dziecinnie łatwy i zrozumiały sposób.

KTO OGLĄDA SCIFUN
Kanał adresowany jest do osób, które fascynują się nauką i cenią sobie rzeczowe i obrazowe podejście do zagadnienia.

KANAŁ O 
Twórca zaprasza swoich widzów do fantastycznego świata nauki, który dzięki niemu staje się bardziej zrozumiały i przystępny, a także udowadnia, że nauka wcale nie musi być nudna! Eksperymenty, testy, doświadczenia, niebanalne rozwiązania…. to nieodłączne atrybuty kanału.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Publikowane na kanale treści skupione są przede wszystkim ciekawostki naukowe, liczne eksperymenty i doświadczenia, także odcinki tematyczne powstałe na podstawie rekomendowanych książek.

YOUTUBER DLA MAREK
Kanał idealny dla wszelkich marek ceniących sobie niebanalne rozwiązania. Kanał idealnie sie sprawdzi przy markach motoryzacyjnych, technologicznych, farmaceutycznych, budowlanych, naukowych.

Subskrybenci
1110000
Śr. wyświetleń wideo
430756
Fani na Facebooku
184818
Obserwujący na Instagramie
32084
Demografia widowni
Kobiety 10%
Mężczyźni 90%
Wiek 25-34 (38%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK