Rozkoszny

Eksplozja smaków całego świata na jednym youtube’owym kanale.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST ROZKOSZNY?

Rozkoszny to twórca internetowy oraz autor bestsellerowej książki „Rozkoszne. Wegetariańska uczta z Polskimi Smakami”, laureat podwójnej nagrody w konkursie magazynu Savoir (zwanego „Kulinarnymi Oscarami”). Na swoim kanale dalej zapoznaje widzów z przepisami kuchni roślinnej, docenionymi m.in. przez Vogue Polska, czy The Washington Post.

KTO OGLĄDA ROZKOSZNEGO?

Kanał Rozkosznego oglądają zarówno zapaleni polscy foodie, jak i osoby, które poszukują nowych, ciekawych przepisów. Odbiorcy pokochali go za pyszne przepisy i piękne zdjęcia potraw, których jest autorem.

ROZKOSZNY – KANAŁ O:

Rozkoszy przedstawia, jak krok po kroku wykonać ulubione potrawy, powstałe w wyniku wielu eksperymentów kulinarnych i udoskonaleń. Całość okraszona historiami i ciekawostkami z życia youtubera oraz ze świata kulinarnego.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE ROZKOSZNEGO 

Na kanale Rozkosznego najpopularniejsze są przepisy kulinarne.

KANAŁ IDEALNY DLA MAREK: 

Które chcą dotrzeć do odbiorców z produktami kulinarnymi, zarówno przepisami, akcesoriami kuchennymi, jak i przyprawami oraz produktami FMCG.
Śr. wyświetleń wideo
NAN
Obserwujący na Instagramie
131 000
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK