Osipowiczka

Moda i DIY to jej prawdziwa pasja

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST OSIPOWICZKA
Kasia kocha modę, jest przy tym bardzo kreatywna, wie jak zestawić ubrania z popularnych sklepów z własnoręcznie przerobionymi ubraniami. Z lumpeksu zawsze wyjdzie ze świetną stylizacją, dlatego jest inspiracją dla dziewczyn, które szukają niedrogich rozwiązań. Kasia również doradza w kwestii trendów oraz trików pielęgnacyjnych, które powinna znać każda dziewczyna. Na jej kanale znajdziemy kompletne stylizacje na różnego rodzaju okazje: festiwale, imprezy czy spotkania z przyjaciółmi. Na kanale Osipowiczki również popularny jest format oczekiwania vs rzeczywistość, gdzie Kasia na żywo przymierza i ocenia ubrania różnych marek.

KTO OGLĄDA KANAŁ OSIPOWICZKA
Kanał Osipowiczki adresowany jest do młodych dziewczyn, które szukają oryginalnych treści poradniczych oraz rozrywkowych.

OSIPOWICZKA- KANAŁ O MODZIE I DIY
Osipowiczka prowadzi kanał o tematyce modowej, kierowany do ludzi szukających pomysłu na swój własny styl. Kasia kocha modę, jest przy tym bardzo kreatywna – co przyciąga sporo widzów na jej kanał. Kanał Kasi jest bardzo popularnym kanałem DIY, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Fani szukają porad, inspiracji oraz instrukcji. Treści są bardzo angażujące, chętnie komentowane przez użytkowników.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE OSIPOWICZKI
Na jej kanale znaleźć można między innymi haule zakupowem, gdzie Osipowiczka pokazuje i komentuje zakupione produkty, lookbooki – inspirujące stylizacje na konkretne okoliczności i filmy z kategorii DIY – zrób to sam, czyli porady dotyczące np. przerabiania ubrań. Lifehacki, które powinna znać każda dziewczyna, czyli ułatwiające tricki życie.

YOUTUBERKA IDEALNA DLA MAREK
Marki odzieżowe, kosmetyczne, FMCG, akcesoria DIY, produkty papiernicze

Subskrybenci
121825
Śr. wyświetleń wideo
85480
Fani na Facebooku
464
Obserwujący na Instagramie
21616
Demografia widowni
Kobiety 92%
Mężczyźni 8%
Wiek 18-24 (44%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK