Mówiąc Inaczej

Ekspert w dziedzinie popularyzacji języka polskiego w sieci

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST
Paulina Mikułą z kanału Mówiąc Inaczej, to jedna z najpopularniejszych osobowości na polskim YouTube. Ekspert w dziedzinie popularyzacji języka polskiego w sieci. Charyzma i ciekawa osobowość przyciąga duże audytorium widzów również na Instagramie. Paulinę cechuje sumienność, kreatywność oraz profesjonalne podejście, czym przyciąga szerokie audytorium odbiorców.
Mówiąc Inaczej to program edukacyjno- rozrywkowy, prowadzony od 2013 roku przez charyzmatyczną i kreatywną osobowość polskiego YouTube Paulinę Mikułę. Kanał Mówiąc Inaczej idealnie wstrzelił się w niszę i zapotrzebowanie polskich internautów: jednocześnie naucza i bawi.

KTO OGLĄDA MÓWIĄC INACZEJ
Swój kanał kieruje do ludzi młodych, poszukujących autorytetu, rozrywki i edukacji w internecie. Przeważające audytorium widzów programu Mówiąc Inaczej to kobiety 52% i mężczyźni 48% w wieku 18-24 – 50%, którzy poszukują inspiracji i kreatywnego contentu w sieci.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Mówiąc Inaczej- cykl odcinków poświęconych zagadnieniom języka polskiego oraz Myśląc Inaczej – lifestylowy format, w którym stara się przełamywać stereotypy, zwalczać mity, skłaniać ludzi do dbania o siebie i innych

YOUTUBERKA DLA MAREK
Sektor finansów, edukacja, beauty czy FMCG.

 

Subskrybenci
490000
Śr. wyświetleń wideo
76563
Fani na Facebooku
92785
Obserwujący na Instagramie
1
Demografia widowni
Kobiety 52%
Mężczyźni 48%
Wiek 18-34 (80%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK