Martyna Szpaczek

odpowiednio dobrana dieta to przyjemna dieta!

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST MARTYNA SZPACZEK?

Promotorka zdrowego stylu życia. Z zawodu dietetyczka, z zamiłowania twórczyni internetowa. Czerpie radość z dzielenia się swoją wiedzą z tymi, którzy jej potrzebują. Na koncie ma wiele metamorfoz swoich podopiecznych, które zakończyły się sukcesem. YouTube pozwala jej spełniać się w swojej pasji i tym, co umie najlepiej – edukacji ludzi, jak jeść zdrowo i z głową tracić bądź przybierać na wadze.

KTO OGLĄDA MARTYNĘ SZPACZEK?

Martynę Szpaczek oglądają ludzie zainteresowani zdrową dietą, aspirujący do tego, jak i ci, którzy już wprowadzili w swoje życie zbilansowaną dietę i zdrowe nawyki żywieniowe.

MARTYNA SZPACZEK – KANAŁ O:

Kanał Martyny Szpaczek edukuje widzów w kwestiach związanych ze zdrowym odżywianiem, odpowiednim doborem diety, najpopularniejszymi mitami związanymi z odchudzaniem oraz zdrowymi nawykami. Mówiąc w skrócie, Martyna przedstawia na swoim kanale wszystkie informacje, które każda ciekawa kwestii zdrowego odżywiania osoba wiedzieć powinna.

MARTYNA SZPACZEK – NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY:

Filmy dotyczące diet oraz porady na temat zdrowego trybu życia.

KANAŁ IDEALNY DLA MAREK: 

Zajmujących się wytwarzaniem produktów związanych ze zdrowym żywieniem, literaturą specjalistyczną związaną z dietetyką, zdrowym stylem życia i sportami rekreacyjnymi.
Śr. wyświetleń wideo
3453
Obserwujący na Instagramie
24 600
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK