Martyna Molenda – The Glam Devil

Niezwykle uzdolniona makijażystka i charakteryzatorka

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST MARTYNA MOLENDA
Niezwykle uzdolniona makijażystka i charakteryzatorka. Dla Martyny wizaż to nie tylko wielka pasja, ale od niemal 7 lat również zawód. W makijażu uwielbia uwydatniać piękno, łamać utarte reguły i bawić się makupem, tworząc całkowicie oryginalne rzeczy. Jej prace charakteryzują się intensywnością koloru i kontrastem. Kilka lat temu hobbystycznie zaczęła prowadzić bloga, który zaowocował powstaniem kanału na YouTube. Jej talent do charakteryzacji jest niesamowity. Świadczy o tym fakt, że w 2018 roku doszła do finałowej „piątki” prestiżowego konkursu na najlepszą charakteryzację – Nyx Face Awards. Zdobyła tytuł „Top Inspiration” i zachwyciła jury swoją pomysłowością oraz pracowitością.

KTO OGLĄDA MARTYNĘ MOLENDĘ (THE GLAM DEVIL)
Jej widzowie to głównie kobiety w wieku 25+, które starają się poznać techniki makijażu dla własnego użytku, szukają sprytnych trików makijażowych na co dzień oraz tańszych odpowiedników drogich kosmetyków. Na kanał Martyny zaglądają nie tylko amatorzy – często podpatrują ją profesjonaliści.

MARTYNA MOLENDA – KANAŁ BEAUTY
Martyna na swoim kanale prezentuje skomplikowane charakteryzacje, wyjątkowe makijaże na szczególne okazje, tutoriale dla początkujących oraz rzetelnie recenzje produktów makijażowych i pielęgnacyjnych.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • tutorial makijażowy – przygotowanie makijażu krok po kroku, z użyciem konkretnych produktów
  • ulubieńcy miesiąca – przegląd produktów z kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych, które Martyna z czystym sumieniem poleca swoim widzom
  • testy na żywo – makijaż wykonany kosmetykami, z którymi Martyna ma po raz pierwszy do czynienia – na bieżąco przedstawianie wszystkich zalet, ale także i wad
  • Get Ready With Me – makijaż na konkretną okazję

YOUTUBER DLA MAREK 
Kanał Martyny to głównie publikacje dotyczące kosmetyków „kolorowych” i w tym właśnie kierunku nadal się rozwija. To idealne miejsce do prezentacji makijażowych nowości, bestsellerów lub długo wyczekiwanych produktów, które wracają na rynek. Dodatkowo na kanale Martyny mogą zostać zaprezentowane produkty do profesjonalnych charakteryzacji (również akcesoria) – wykorzystywane np. w produkcjach filmowych oraz kosmetyki pielęgnacyjne.

DODATKOWE INFO
Finałowa piątka konkursu Nyx Face Awards 2018 – tytuł Top Inspiration

Subskrybenci
35442
Śr. wyświetleń wideo
7226
Fani na Facebooku
12375
Obserwujący na Instagramie
17699
Demografia widowni
Kobiety 94%
Mężczyźni 6%
Wiek 18-24 (45%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK