Martin Stankiewicz

Internetowy śmieszek z zacięciem reżyserskim. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców na polskim YouTube

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST MARTIN STANKIEWICZ
Martin Stankiewicz to youtuber z wieloletnim stażem, dwukrotnie nagrodzony przez jury Grand Video Awards. Publiczność YouTube poznała go dzięki sondom ulicznym. Twórca nagrywa humorystyczne filmy, w których błyskotliwie komentuje rzeczywistość. Obecnie na kanale przeważają krótkie metraże, wyraźnie inspirowane twórczością słynnych reżyserów. Filmy wyróżnia ciekawa, kolorowa estetyka i wysoki profesjonalizm.

KTO OGLĄDA MARTINA STANKIEWICZA
Kanał adresowany do kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Lekkie, rozrywkowe filmy Martina docierają do szerokiej publiczności. Martin tworzy także dla tych, którzy podzielają jego zamiłowanie do sztuki filmowej.

MARTIN STANKIEWICZ – KANAŁ O
O życiu codziennym, związkach i przyjaźniach z odpowiednią dawką dystansu. Świat okiem Martina, czyli jak kobiety zachowują się na diecie i jak ugościć teściów. Choć na kanale przeważają skecze, Martin nie stroni od ambitnych tematów, takich jak przyszłość oraz problemy młodego pokolenia.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY
Komediowe odcinki o różnorodnej tematyce; fabularna seria Kumple o wchodzeniu w dorosłość i przygodach charyzmatycznej grupy znajomych; vlogi, w których twórca dzieli się swoimi przemyśleniami; making-offy poszczególnych filmów.

YOUTUBER DLA MAREK
Wszechstronny kanał, idealny dla marek lifestyle i FMCG, które chcą dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Współpraca z Martinem to gwarancja kreatywności i profesjonalnej realizacji.

DODATKOWE INFO
Filmy: “Jak podarować radość” oraz “Choinkowa katastrofa, czyli jak dogodzić kobiecie w święta” nagrodzone zostały w kategorii Branded Content w konkursie Grand Video Awards. W 2016 roku Martin wydał własną książkę, pt. “Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera”.

Subskrybenci
1258106
Śr. wyświetleń wideo
1435180
Fani na Facebooku
216782
Obserwujący na Instagramie
284155
Demografia widowni
Kobiety 36%
Mężczyźni 64%
Wiek 18-34 (68%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂