Martin Stankiewicz

Internetowy śmieszek z zacięciem reżyserskim. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców na polskim YouTube

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST MARTIN STANKIEWICZ
Martin Stankiewicz to youtuber z wieloletnim stażem, dwukrotnie nagrodzony przez jury Grand Video Awards. Publiczność YouTube poznała go dzięki sondom ulicznym. Twórca nagrywa humorystyczne filmy, w których błyskotliwie komentuje rzeczywistość. Obecnie na kanale przeważają krótkie metraże, wyraźnie inspirowane twórczością słynnych reżyserów. Filmy wyróżnia ciekawa, kolorowa estetyka i wysoki profesjonalizm.

KTO OGLĄDA MARTINA STANKIEWICZA
Kanał adresowany do kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Lekkie, rozrywkowe filmy Martina docierają do szerokiej publiczności. Martin tworzy także dla tych, którzy podzielają jego zamiłowanie do sztuki filmowej.

MARTIN STANKIEWICZ – KANAŁ O
O życiu codziennym, związkach i przyjaźniach z odpowiednią dawką dystansu. Świat okiem Martina, czyli jak kobiety zachowują się na diecie i jak ugościć teściów. Choć na kanale przeważają skecze, Martin nie stroni od ambitnych tematów, takich jak przyszłość oraz problemy młodego pokolenia.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY
Komediowe odcinki o różnorodnej tematyce; fabularna seria Kumple o wchodzeniu w dorosłość i przygodach charyzmatycznej grupy znajomych; vlogi, w których twórca dzieli się swoimi przemyśleniami; making-offy poszczególnych filmów.

YOUTUBER DLA MAREK
Wszechstronny kanał, idealny dla marek lifestyle i FMCG, które chcą dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Współpraca z Martinem to gwarancja kreatywności i profesjonalnej realizacji.

DODATKOWE INFO
Filmy: “Jak podarować radość” oraz “Choinkowa katastrofa, czyli jak dogodzić kobiecie w święta” nagrodzone zostały w kategorii Branded Content w konkursie Grand Video Awards. W 2016 roku Martin wydał własną książkę, pt. “Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera”.

Subskrybenci
1320000
Śr. wyświetleń wideo
632352
Fani na Facebooku
209181
Obserwujący na Instagramie
273775
Demografia widowni
Kobiety 36%
Mężczyźni 64%
Wiek 18-34 (68%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK