Marco Kubiś

Nocny Marco, to autorski kanał Marco Kubisia youtubera, ilustratora i animatora, który lubi mroczne rzeczy i czarną kawę. Rzeczami nieoczywistymi i koszmarnymi zaciekawi każdego. Inteligentnie z dużym dystansem i poczuciem humoru.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST NOCNY MARCO

Marco to youtuber, ilustrator i animator, który lubi mroczne rzeczy i czarną kawę. Jego filmy i animacje mają wielu fanów, słynie z zamiłowania do opowiadania o istotach z innych wymiarów, odkrywania tajemnic kosmosu. Robi to w bardzo ciekawy i intrygujący sposób, przyciągając coraz większą widownię i zrzeszając stałych, wiernych fanów jego twórczości.

KTO OGLĄDA

Swój kanał kieruje do ludzi młodych, ale dojrzałych zarówno mężczyzn jak i kobiet szukających ciekawych i atrakcyjnych treści, nierzadko z dreszczykiem emocji. Marco idealnie sprawdza się w roli narratora, jego charakterystyczny głos, dla wielu jest bardzo rozpoznawalny i kojarzony.

NOCNY MARCO – KANAŁ O

Autor podejmuje tematy związane z mrocznymi ciekawostkami, dziwnymi faktami i dość osobliwymi myślami. Im częściej i dłużej widz ogląda jego filmy, tym głębiej wchodzi w wydawałoby się nierealne doznania.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE NOCNY MARCO

Filmy popularno naukowe z domieszką fantazji i ciekawostek: autorski format koszmarna piątka dziesięć osobliwych faktów Podsumowania, relacje.

YOUTUBER IDEALNY DLA MAREK BRANŻY TECHNOLOGICZNEJ, GADŻETY I FMCG, KULTURA I SZTUKA, NAUKA LINK DO FILMU

Subskrybenci
318000
Śr. wyświetleń wideo
20762
Fani na Facebooku
32957
Obserwujący na Instagramie
65486
Demografia widowni
Kobiety 43%
Mężczyźni 57%
Wiek 18-35 (55%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK