Magda Bereda

Najpopularniejsza youtuberka wśród polskich piosenkarek! Magda Bereda od mówienia woli śpiewać, co widać w każdym z filmów na jej kanale!

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST MAGDA BEREDA
Mistrzyni śpiewania i najpopularniejsza youtuberka wśród polskich piosenkarek! Magda od mówienia woli śpiewać, co widać w każdym z filmów na jej kanale!

KTO OGLĄDA KANAŁ
Audytorium męskie i żeńskie na kanale dzieli się niemal po równo. Prawie 50% wszystkich widzów youtuberki to osoby młode w wieku 18-24.

MAGDA BEREDA – PAMIĘTNIK MUZYCZNY
W swoich filmach młoda piosenkarka robi to, co kocha najbardziej, czyli po prostu śpiewa.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Najbardziej charakterystycznymi formatami na kanale Magdy są piosenki z komentarzy i pytań widzów czy z sucharów – każdy z tych formatów cieszy się ogromną popularnością. Dodatkowo na kanale możemy usłyszeć parodie popularnych utworów oraz jej autorskie piosenki.

KANAŁ IDEALNY DLA MAREK
Z kategorii muzyka / lifestyle / FMCG / fashion.

DODATKOWE INFO
W 2017 roku Magda zajęła pierwsze miejsce w dziennym przyroście subskrypcji w rankingu polskich twórców YouTube. Kilkakrotnie nominowana do nagród w konkursach dla twórców internetowych. Magdę często można oglądać w telewizjach śniadaniowych oraz na muzycznych portalach internetowych, jeszcze częściej na koncertach. Wkrótce planuje wydać swoją pierwszą płytę.

Subskrybenci
597879
Śr. wyświetleń wideo
215383
Fani na Facebooku
49733
Obserwujący na Instagramie
364501
Obserwujący na Snapchacie
10 000
Demografia widowni
Kobiety 73%
Mężczyźni 27%
Wiek 13-34 (61%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂