Love and Great Shoes

Justyna i Kasia, czyli najpopularniejsze przyjaciółki na polskim YouTubie

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM SĄ LOVE AND GREAT SHOES
Justyna i Kasia to duet doskonały. Dziewczyny od przeszło 5 lat prowadzą swój kanał, na którym z lekkością poruszają się w tematyce mody, urody, dekoracji wnętrz czy szeroko rozumianego lifestyle. Dziewczyny są prawdziwymi mistrzyniami w tworzeniu lookbooków oraz tutoriali makijażowych z przymrużeniem oka.

KTO OGLĄDA KANAŁ
Swój kanał kierują głównie do kobiet takich jak one: po studiach, które ciągle szukają nowych rozwiązań oraz nie boją się eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Przyciągają osoby, które uwielbiają minimalistyczny styl i cenią sobie kobiecość.

LOVE AND GREAT SHOES – LIFESTYLE, MODA, URODA I DEKORACJA WNĘTRZ
Justyna i Kasia na swoim kanale poruszają tematy związane z modą, urodą oraz lifehackami (np. porady dotyczące organizacji czasu). Coraz częściej jednak tworzą materiały związane z urządzaniem i dekorowaniem wnętrz, które cieszą się niesamowitą popularnością wśród widzów. Dodatkowo na kanale dziewczyn znajdziemy również relacje z ich dalekich podróży uwiecznione w formie vlogów.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
• lookbooki
• testy i recenzje
• tutoriale makijażowe
• metamorfozy wnętrz
• vlogi z podróży/eventów

YOUTUBERKI DLA MAREK
Ceniących kobiecą przyjaźń, naturalność i lekkość.

 

Subskrybenci
140194
Śr. wyświetleń wideo
76127
Fani na Facebooku
58702
Obserwujący na Instagramie
102867
Demografia widowni
Kobiety 94%
Mężczyźni 6%
Wiek 18-34 (83%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂