Lord Kruszwil

Najbardziej prestiżowy nastolatek na polskim YouTube, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST LORD KRUSZWIL
Lord Kruszwil to twórca, który szturmem podbija polską sieć! Dowody? 1,5 miliona subskrybcji i średnia wyświetleń odcinków na poziomie 1 miliona. A to wszystko w niecały rok prowadzenia kanału na YouTube. Twórca w swoich materiałach operuje ironią przyjmując pozę rozpuszczonego bogacza, podejmującego się oceny różnych produktów, usług i zachowań pod kątem ich prestiżu.

KTO OGLĄDA KANAŁ LORD KRUSZWIL
Widzami kanału są zarówno studencie, nastolatki jak i pracujący dorośli. Kanał przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie boją się gry konwencją, którym bliska jest ironia. To także Ci, którzy lubią podglądać luksusowe życie, szybkie samochody i drogie gadżety.

KANAŁ O
Kanał Kruszwila przeznaczony jest dla tych, którzy potrafią spojrzeć na świat z dystansem. Widz nie szuka tutaj poradników jak zrobić coś najtaniej czy najszybciej, ale przenosi się w świat postaci Lorda, który w gruncie rzeczy jest krzywym zwierciadłem naszej rzeczywistości.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • vlogi
  • testy
  • scenki fabularne

YOUTUBER DLA MAREK
Kanał dla marek bezkompromisowych, które ufają, że ich widzowie są świadomi oglądanych przez siebie treści i potrafią zrozumieć ironię.

Subskrybenci
2313846
Śr. wyświetleń wideo
1686609
Fani na Facebooku
175048
Obserwujący na Instagramie
577246
Demografia widowni
Kobiety 32%
Mężczyźni 68%
Wiek 18-24 (51%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂