Karolina Cwalina

Charyzmatyczna osobowość, autorka bestsellerowych książek, motywator i ekspert. Wyróżnia ją profesjonalizm, dobra organizacja i pasja do życia.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST KAROLINA CWALINA?
Karolina, z wykształcenia prawniczka, jest Coachem z akredytacją PCC w ICF, czyli największej, światowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów. Ma już przepracowane ponad 2500 godzin z Klientami. Wspiera, inspiruje i motywuje. Jej charyzmatyczna i silna osobowość przyciąga jak magnes. Dzięki swojej determinacji i dążeniu do celu sięga po więcej. Twórczyni autorskich projektów rozwojowych, między innymi: „Sexy zaczyna się w głowie”. Od 2011 roku prowadzi indywidualne sesje coachingowe oraz mentoringowe, szkolenia dla firm, a także organizuje wyjazdy rozwojowe na Bali. Występuje na eventach poświęconych psychologii i rozwojowi osobistemu oraz jako ekspert bierze udział w akcjach komercyjnych i społecznych. Jej konik to zarządzanie czasem, tworzenie swojej strategii osobistej, komunikacja, efektywność oraz zarządzanie zespołami. Właścicielka firmy szkoleniowej. Autorka trzech książek, w tym bestsellera „Wszystko zaczyna się w głowie. planuj, działaj, nie marudź” . Swoją wiedzą dzieli się na łamach licznych tekstów w magazynach kobiecych (ma stałą rubrykę w magazynie Glamour), psychologicznych i biznesowych. Stworzyła platformę z kursami online. Cały czas realizuje nowe pomysły, w tym roku pojawił się jej autorski kalendarz.

KTO OGLĄDA KAROLINĘ CWALINĘ?
Swój kanał kieruje głównie do kobiet, świadomych siebie, swoich wyborów, które czasami chcą się rozwijać i potrzebują motywacji, aby zrobić dla siebie jeszcze więcej, bo na to zasługują Przedział wiekowy głównie 25+

KAROLINA CWALINA  – KANAŁ O TEMATYCE LIFESTYLOWEJ
Dla widzów przygotowuje głównie wywiady oraz eksperckie porady.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE KAROLINY CWALINY
#girlsTalk – rozmowy z gośćmi: celebrytami, youtuberami ludzi z pasją oraz #girlsAsk- gdzie Karolina odpowiada na zadawane pytania i pojawiają się też inni eksperci, aby się odnieść do danego zagadnienia.

KANAŁ IDEALNY DLA MAREK DLA SKIEROWANYCH DO KOBIET
Idealna ambasadorka kampanii kierowanych do kobiet: FMCG, beauty, moda, zdrowie, finanse, moto, akcje specjalne, akcje społeczne.

Subskrybenci
1100
Fani na Facebooku
44 876
Obserwujący na Instagramie
29521
Demografia widowni
Kobiety 63%
Mężczyźni 37%
Wiek 25-34
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK