Kameralnie

Dawka wiedzy i rozrywki dla fanów motoryzacji: oto młody Clarkson polskiego YouTube!

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST KAMERALNIE
Miło i przyjemnie o samochodach. Świeże spojrzenie na branżę i cenne wskazówki nie tylko dla pasjonatów czterech kół. Setki przejechanych kilometrów, dziesiątki przetestowanych aut, a to wszystko dzięki pasji młodego konesera motoryzacji.

KTO OGLĄDA KAMERALNIE
Odbiorcami kanału są głównie mężczyźni. Kanał dociera do posiadaczy aut, przyszłych kierowców i nie tylko. Treść odpowiednia jest dla każdego, kto interesuje się rynkiem i technologią.

KANAŁ O
O szeroko pojętym świecie motoryzacji. Mieszanka wiedzy technicznej i rozrywki. Czy hybryda przejedzie 1000 km na jednym baku? Która marka sprzedaje samochód za 9 milionów? A także…czy da się zamieszkać w samochodzie?

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • testy i recenzje aut premium
  • Motoinfo, czyli wiadomości motoryzacyjne
  • challenge
  • wywiady za kółkiem

YOUTUBER DLA MAREK
Motoryzacyjnych, technologicznych, sportowych jak również luksusowych. Na kanale eksperckim świetnie sprawdzają się praktyczne testy i recenzje produktów.

Subskrybenci
246290
Śr. wyświetleń wideo
217942
Fani na Facebooku
4520
Obserwujący na Instagramie
10893
Obserwujący na Snapchacie
500
Demografia widowni
Kobiety 17%
Mężczyźni 83%
Wiek 18-34 (71%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂