Julia Kobus

Odważna, pracująca, młoda mama we Francji

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST JULIA KOBUS
Odważna, pracująca, młoda mama we Francji. Julia Kobus to lifestylowo-parentingowa influencerka, która w naturalny i bardzo przystępny sposób pokazuje swoje codzienne życie. W swoich vlogach dzieli się urokami życia młodej i pracującej matki mieszkającej na obczyźnie, pasją do mody oraz swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dotyczącymi m.in. wychowania dziecka czy prowadzenia domu. Często porusza trudne tematy i nie boi się wyrażać własnej opinii.

KTO OGLĄDA JULIĘ KOBUS
Jej kanał adresowany jest do szerokiej grupy widzów – od nastolatek, przez młode kobiety wkraczające w dorosły świat, po świeżo upieczone żony oraz matki.

JULIA KOBUS – KANAŁ PARENTINGOWY Z ELEMENTAMI LIFESTYLE
Julia Kobus w sporej części publikacji na kanale porusza tematy związane z wychowaniem swojego synka, Alexa. Uwielbia również pokazywać codzienne życie – między domem, pracą i czasem wolnym. Zagadnienia modowe i urodowe na tym kanale, to bardzo dobre uzupełnienie do vlogów, co wyróżnia Julię spośród innych kanałów o tej tematyce. Julia najlepiej czuje się jednak w uwiecznianiu i opowiadaniu o swoim życiu w codziennych vlogach, w które z pomysłem angażuje swojego synka Alexa.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • vlog
  • poranna/wieczorna rutyna
  • Get Ready With Me
  • ulubieńcy miesiąca
  • lookbook

YOUTUBERKA DLA MAREK
Parentingowych, dziecięcych i lifestylowych. Kanał Julii Kobus jest idealny dla marek związanych z parentingiem – produktów ułatwiających życie rodzicom oraz dzieciom, a także marek spożywczych. Dodatkowo na tym kanale idealnie mogą sprawdzić się różnego rodzaju artykuły rozrywkowe dla dzieci – syn Julii jest w odpowiednim wieku, aby wspólne testować z mamą zabawki czy akcesoria dla dzieci. Dodatkowo Julia chętnie promuje marki przeznaczone typowo dla kobiet: produkty pielęgnacyjne, relaksacyjne, makijażowe.

Subskrybenci
273000
Śr. wyświetleń wideo
23763
Fani na Facebooku
40709
Obserwujący na Instagramie
129854
Demografia widowni
Kobiety 96%
Mężczyźni 4%
Wiek 18-24 (55%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK