JAK?!


Skoncentrowana dawka wiedzy w czystej formie!

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST JAK?!

„JAK?!” to kanał popularno-naukowy, przedstawiający wiedzę w skoncentrowanej, krótkiej i łatwo przyswajalnej formie.

KTO OGLĄDA JAK?!

Ludzie w każdym wieku, spragnieni wiedzy i ciekawi świata, który ich otacza. Chętnie przyswajający nowe ciekawostki – na każdy temat. Widzowie kanału mają możliwość zadawania pytań na nurtujące ich tematy i z tej możliwości nie rezygnują. W skrócie: publika ma realny wpływ na tematykę filmów pojawiających się na kanale. Dzięki temu relacja twórca-widz wnoszona jest na zupełnie inny poziom. Kontakt z Kacprem – autorem kanału – jest bardzo łatwy, a on sam – zawsze otwarty na rozmowę.

KANAŁ O

Na prowadzonym przez Kacpra Stasiełuka kanale znaleźć można zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane tematy. Zarówno fizyka, chemia i biologia ale również informatyka i astronomia w jednym. Wiedza ta jest przedstawiana w krótkiej, kilkuminutowej formie. Wszystko po to, by widz bez utraty uwagi znalazł odpowiedzi na swoje pytania lub dowiedział się paru nowych ciekawostek.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA JAK?!

Na kanale znaleźć można głównie filmy z serii „JAK?!”, które mają na celu w kilka minut i w jak najprostszy sposób wyjaśnić dane zagadnienie. Od 2019 roku sporadycznie pojawiać się będą filmy z cyklu „Krótkich Filmów” – paradoksalnie dłuższych materiałów, gdzie dane zagadnienie będzie omawiane w nieco bardziej szczegółowy sposób. Prawdopodobnie w przyszłości zaczną pojawiać się również vlogi.

YOUTUBER DLA MAREK

Technologia, książki, filmy czy gry… w końcu wszystko opiera się na nauce, a „JAK?!” tę naukę przedstawia. Rozłóżmy zagadnienie na czynniki pierwsze i sprawdźmy JAK to działa! [INFORMACJE DODATKOWE] „JAK?!” powstał w połowie 2018. roku i z dnia na dzień rozwija się coraz szybciej. Konsekwentnie dąży do zostania jednym z większych kanałów w tej tematyce. Kanał został wyróżniony w cyklu „YouTuberzy warci polecenia”, publikowanym na APYnews.pl – największym portalu informacyjnym o YouTube w Polsce. 

Subskrybenci
10400
Śr. wyświetleń wideo
2859
Fani na Facebooku
232
Demografia widowni
Kobiety 7,2%
Mężczyźni 92,8%
Wiek 18-24 (54.7%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK