Instalekarz

o zdrowiu, pracy lekarza i nie tylko!

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST INSTALEKARZ?

Magda Krajewska „InstaLekarz” – lekarka medycyny rodzinnej, właścicielka marki z odzieżą medyczną oraz twórczyni internetowa mieszająca treści lifestyle’owe, parentingowe, ale przede wszystkim edukująca swoich obserwujących w kwestiach zdrowotnych. Znana z obalania szerzących się w sieci fake newsów.

KTO OGLĄDA INSTALEKARZ?

Kanał Instalekarz oglądają osoby z każdej grupy wiekowej YouTube’a, zainteresowane kwestiami zdrowotnymi, oraz poszukujących odpowiedzi na konkretne pytania z zakresu medycyny.

INSTALEKARZ – KANAŁ O:

Instalekarz w przystępnej formie tłumaczy widzom, dlaczego nie powinno się wierzyć we wszystko, co jest napisane w internecie, pokazuje życie lekarza od nieznanej strony, obala najpopularniejsze mity, a także przekazuje pigułkę cennej wiedzy!

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE INSTALEKARZ 

Na kanale Instalekarz, najpopularniejsze formaty to: reakcja na; cała prawda o; komentowanie.

KANAŁ IDEALNY DLA MAREK: 

Którym zależy na dotarciu do widowni świadomej i zainteresowanej kwestiami zdrowotnymi. Idealna przestrzeń na promocję dla marek produkujących produkty dedykowane lekarzom, produkty przeznaczone do ćwiczeń bądź do nagłośnienia akcji społecznych związanych ze zdrowiem.
Śr. wyświetleń wideo
16194
Fani na Facebooku
34 000
Obserwujący na Instagramie
92 400
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK