Freakery

Jedyny w swoim rodzaju kanał o historii mody i kobiecej elegancji.

Kontakt ze mną
[email protected]

 

Joanna. Absolwentka filologii angielskiej, bezlitosna pożeraczka filmów i książek, która swoje serce oddała modzie, a za swoją misję uznaje szerzenie miłości do ubrań i racjonalne podejście do mody.

Freakery to historia kobiecej mody – udowodnienie, że moda jest lustrem, w którym odbijają się nasze potrzeby i pragnienia. To dowód na zmiany w społeczeństwie i forma sztuki – odcinki są analizą współczesnych trendów w szerszym kontekście. To projektanci, ikony mody i kultowe elementy garderoby. Freakery ma na celu zachęcić do zatrzymania się na chwilę w dobie fast fashion, aby  zrozumieć i docenić długą drogę, którą przebyły codzienne przedmioty, a przy tym uświadomić, jakie wydarzenia miały na bezpośredni wpływ na ich obecną formę.

Kanał uznawany jest przez widzów za wyjątkowe miejsce na polskiej scenie YouTube ze względu na unikatową treść, świetnej jakości materiały i rzetelny research. Odbiorcy doceniają Freakery za spójny przekaz i prawdziwą pasję – od merytorycznych filmów, po świetnie zredagowane teksty na blogu, na oryginalnych zdjęciach z poetyckimi opisami na Instagramie kończąc.

Subskrybenci
11200
Fani na Facebooku
1760
Obserwujący na Instagramie
9422
Demografia widowni
Kobiety 89,5%
Mężczyźni 10,5%
Wiek 18-34 (89,6%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK