Forever

Forever jest znanym twórcą związanym z grą Counter Strike: Global Offensive

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST FOREVER

Forever to twórca znany z jego działalności w CS:GO. Każdy gracz, który chce się dowiedzieć jak grać lepiej w ten popularny tytuł e-sportowy, powinien zatrzymać się na jego kanale. Poradniki, łapanie cheaterów i ciągła akcja to cechy charakterystyczne filmów Marcina.

KTO OGLĄDA FOREVERA

Obecnie kanał skierowany jest do fanów strzelanki z serii Counter-Strike, głównie Counter-Strike: Global Offensive z różnego przedziału wiekowego.

KANAŁ O

CS:GO

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

Najpopularniejszym formatem na kanale jest seria Overwatch, w której sprawdza się mecze graczy podejrzanych o oszustwa, które dokonywane są w trakcie gry.
Seria, w której prowadzone są analizy gry widzów z poszczególnych rang również cieszy się niemałą popularnością. Pozostałe to filmy typowo informacyjne.

YOUTUBER DLA MAREK

Kanał jest idealny pod firmy/marki związane ze sprzętem komputerowym, tj. akcesoria m.in. klawiatury, myszki, słuchawki, monitory, etc. oraz jednostka PC. Jako, że CS:GO jest obecnie grą FPS numer 1, pod względem e-sportowym, to również w.w kanał będzie odpowiedni dla firm działających w tej branży.

Subskrybenci
285000
Śr. wyświetleń wideo
9947
Fani na Facebooku
10632
Demografia widowni
Kobiety 3%
Mężczyźni 97%
Wiek 18-24 (41%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK