Enzzi

Enzzi to twórca w 100% skupiony na Minecrafcie. Jego kanał jest prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat tej mega popularnej produkcji.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST ENZZI
Enzzi to „minecraftowiec”, czyli youtuber, który tworzy materiały z kultowej gry jaką jest Minecraft. Jego wiedza na temat tego tytułu jest nieoceniona. Chętnie dzieli się nią w swoich filmach.

KTO OGLĄDA KANAŁ ENZZI
Jak można się spodziewać – są to fani i gracze Minecrafta. W dużej części dzieci i młodzież, z liczebną przewagą chłopców nad dziewczynkami.

KANAŁ O
Minecraft w każdej postaci – mody, mapki, a także opowieści ze świata gry. W ostatnich miesiącach także seria Minecraft w prawdziwym życiu.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • Let’s play z Minecrafta
  • Minecraft: Prawdziwe życie

YOUTUBER DLA MAREK
Wydawców gier podobnych do Minecrafta lub celujących w podobną grupę odbiorców. Również dla producentów zabawek i gadżetów do zalokowania w serii Minecraft: Prawdziwe życie.

 

Subskrybenci
1080000
Śr. wyświetleń wideo
84842
Fani na Facebooku
21732
Demografia widowni
Kobiety 34%
Mężczyźni 66%
Wiek 18-24 (26%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK