Deutschlike

Kanał o języku niemieckim, ale nie tylko. Czekają na nim także ciekawostki językowe oraz porady, jak uczyć się języków.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST DEUTSCHLIKE
Germanistka, nauczycielka, pasjonatka języków, która udowadnia, że niemiecki nie jest trudny i że nauka języków może być przyjemna.

KTO OGLĄDA DEUTSCHLIKE
Widzami są głównie osoby dorosłe (m.in. uczniowie), które szukają wiedzy i motywacji. Nie wszyscy znają niemiecki, a niektórzy przychodzą, by go polubić.

KANAŁ O
Języku niemieckim, nauce języków obcych, ale też o powiązaniach między polskim a niemieckim (zapożyczenia, etymologia) oraz kulturze Niemiec. Na kanale publikowane są także poradniki, jak się uczyć, które mają zastosowanie także do innych języków.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Uwaga widzów rozkłada się równomiernie na wszystkie tematy, ale największą popularność zdobył jeden z odcinków o zapożyczeniach. Dużym zainteresowanie cieszą się także materiały o gramatyce.

YOUTUBERKA DLA MAREK
Związanych z szeroko pojętą nauką i komunikacją, ale też z niemieckimi markami. Deutschlike chętnie nawiąże współprace z wydawnictwami językowymi, księgarniami lub platformami streamingowymi. W przyszłosci będą także możliwe współprace z hotelami (vlogi z Niemiec).

Subskrybenci
14800
Śr. wyświetleń wideo
580
Fani na Facebooku
1229
Obserwujący na Instagramie
1168
Demografia widowni
Kobiety 56%
Mężczyźni 44%
Wiek 18-34 (87%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK