Demonidias

Przedpremierowe i wymagające gry oraz jedyne takie wyzwania w grach w Polsce! 

Kontakt ze mną
[email protected]

 

KIM JEST DEMONIDIAS
Dark Souls, gry indie i soulso-podobne, jedyne tak pokręcone wyzwania w Polsce, prezentacje gier i sprzętu, publicystyka i analizy trailerów, relacje z eventów, nowości ze świata gier oraz przede wszystkim serie „Zagrajmy w…”.

KTO OGLĄDA DEMONIDIAS
Kanał jest w głównej mierze oglądany przez osoby dorosłe (96,4% widzów to osoby pełnoletnie), są to osoby zainteresowane grami (indie oraz najnowszymi AAA), sprzętem komputerowym, mocno zaangażowani w prezentowaną tematykę.

KANAŁ O
Szeroko pojętej tematyce growej, unikalne w Polsce „wyzwania” w grach z serii Dark Souls, prezentacja sprzętu komputerowego. Na kanale można również znaleźć publicystykę. Twórca omawia i przedstawia niewykorzystaną zawartość gier, mody, prezentuje gry przedpremierowo – te znane jak i mniej popularne. Uwielbia trudne gry niezależne oraz soulso-podobne, ale nie ogranicza się do jednego gatunku.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Serie „Zagrajmy w…”, analizy zwiastunów gier, omawianie gier przedpremierowych, serie z gier z gatunku soulso-podobnych.

YOUTUBER DLA MAREK
Związanych z gamingiem (np. kampania promocyjna gry), sprzętem i technologią (testy, recenzje, unboxingi), prowadzeniem stoisk na eventach oraz innymi aktywnościami jak np. komentowanie turnieju.

Subskrybenci
34000
Śr. wyświetleń wideo
2844
Fani na Facebooku
2585
Demografia widowni
Kobiety 3%
Mężczyźni 97%
Wiek 25-34 (41%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK