Dealereq

Jeden z największych i najpopularniejszych kanałów poświęconych tematyce Minecraft oraz materiałom rozrywkowym dla dzieci

Kontakt ze mną
[email protected]

Dealereq jest tytanem polskiego Minecrafta, który podbił serca graczy. Na jego kanale można znaleźć testy map, mody i ciekawostki ze świata tak popularnego wśród graczy tytułu. Nagrywa filmy wspólnie ze swoimi kolegami – Doknesem i ISuperMWK, którzy również są znani internetowej społeczności. Od niedawna Karol nagrywa vlogi. Jak zapewne łatwo się domyślić, te zostały bardzo ciepło przyjęte przez jego widownię.

Subskrybenci
1320000
Śr. wyświetleń wideo
56782
Fani na Facebooku
41240
Obserwujący na Instagramie
115281
Demografia widowni
Kobiety 32.9%
Mężczyźni 67.1%
Wiek 18-44 (50%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK