Dawid Frank

Dawid to młody entuzjasta naukowych zagadek i eksperymentów oraz miłośnik motoryzacji.

 

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST DAWID FRANK
Dawid Frank to twórca, który wyznacza nowe trendy na polskim YouTube. Charyzmatyczny 22-latek, który przedstawia swoim widzom ciekawe eksperymenty, prezentuje lifehacki oraz buduje najbardziej szalone konstrukcje. Dawid na swoim kanale dzieli się również swoją pasją do motoryzacji.

KTO OGLĄDA KANAŁ DAWID FRANK
Głównymi widzami kanału są osoby w wieku 18-24 lat, które szukają oryginalnego, zwariowanego contentu. To także wszyscy pasjonaci nauki przedstawianej w zabawny i niesztampowy sposób. Treści tworzone przez twórcę są przy tym pozbawione przemocy, wulgaryzmów i kontrowersji.

KANAŁ O
Jak zostało powiedziane, Dawid wyznacza nowe trendy na polskim YT. Na kanale możemy zobaczyć zarówno eksperymenty i lifehacki, jak i vlogi z szalonych aktywności podejmowanych przez twórcę w plenerze. Co więcej, Dawid nieustannie rozwija swoje zainteresowania oraz śledzi trendy, dzięki czemu jego kanał ciągle rozbudowuje się o nowe formaty.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY

  • vlogi
  • eksperymenty
  • DIY
  • lifehacki
  • motoryzacja

YOUTUBER DLA MAREK
Kanał Dawida idealnie nadaje się dla marek, które chcą pokazać się zarówno od strony lifestylowej jak i naukowej. To także idealne miejsce dla instytucji państwowych i samorządowych.

Subskrybenci
1320000
Śr. wyświetleń wideo
128172
Fani na Facebooku
10840
Obserwujący na Instagramie
69329
Demografia widowni
Kobiety 35%
Mężczyźni 65%
Wiek 18-24 (42%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK