Dawid Frank

Dawid to młody entuzjasta naukowych zagadek i eksperymentów

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST DAWID FRANK
Dawid Frank to twórca, który wyznacza nowe trendy na polskim YouTube. Charyzmatyczny 22-latek, który przedstawia swoim widzom ciekawe eksperymenty, prezentuje lifehacki oraz buduje najbardziej szalone konstrukcje. Dawid na swoim kanale dzieli się również swoją pasją do motoryzacji.

KTO OGLĄDA KANAŁ DAWID FRANK
Głównymi widzami kanału są osoby w wieku 18-24 lat, które szukają oryginalnego, zwariowanego contentu. To także wszyscy pasjonaci nauki przedstawianej w zabawny i niesztampowy sposób. Treści tworzone przez twórcę są przy tym pozbawione przemocy, wulgaryzmów i kontrowersji.

KANAŁ O
Jak zostało powiedziane, Dawid wyznacza nowe trendy na polskim YT. Na kanale możemy zobaczyć zarówno eksperymenty i lifehacki, jak i vlogi z szalonych aktywności podejmowanych przez twórcę w plenerze. Co więcej, Dawid nieustannie rozwija swoje zainteresowania oraz śledzi trendy, dzięki czemu jego kanał ciągle rozbudowuje się o nowe formaty.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY

  • vlogi
  • eksperymenty
  • DIY
  • lifehacki
  • motoryzacja

YOUTUBER DLA MAREK
Kanał Dawida idealnie nadaje się dla marek, które chcą pokazać się zarówno od strony lifestylowej jak i naukowej. To także idealne miejsce dla instytucji państwowych i samorządowych.

Subskrybenci
1102992
Śr. wyświetleń wideo
919620
Fani na Facebooku
11130
Obserwujący na Instagramie
54404
Demografia widowni
Kobiety 35%
Mężczyźni 65%
Wiek 18-24 (42%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂