Avalkiz

Okraszone osobliwym humorem gameplaye z symulatorów i gier gdzie można coś budować. Okazjonalnie urbex i coś o technologii i motoryzacji.

Kontakt ze mną
[email protected]

Kim jest Avalkiz?

Jakoś tak wyszło że został youtuberem. Prowadzi kanał w prosty sposób, nie robiąc show ani nie próbuje być „fajnym na siłę” – ot włącza grę, nagrywanie i gada do mikrofonu. Na jego filmach i transmisjach na próżno szukać tzw. żebrania o łapki, subskrypcje. Nie ma też chwytliwych tytułów ani miniaturek, film zaczyna się od razu a nie po minucie wstępu. Z wykształcenia informatyk i elektryk. Hobbystycznie interesuje się też elektroniką, fotografią, koleją i motoryzacją.

Kto ogląda Avalkiza?

Kanał dla „szerokiej grupy odbiorców” to dość ogólne stwierdzenie, ale… Z uwagi na gameplaye – głównie ogląda go młodzież. Jednak osobliwy humor oraz dyskusje na różne dziwne tematy, szczególnie podczas transmisji na żywo, przyciąga również tych nieco starszych.

Avalkiz – Kanał o

Głównie z gameplayami z gier, w których dla odmiany można coś budować zamiast niszczyć. Pojawiają się też symulatory, na które nie zawsze wystarcza cierpliwości… Okazjonalne „urbexy”, filmy o tematyce sprzętu m.in komputerowego oraz wkrótce też motoryzacji. Wszystko okraszone osobliwym humorem który jednak zdaje się być co najmniej akceptowany 😉

Najpopularniejsze formaty na Avalkiz

Gameplaye, transmisje na żywo z gier, unboxingi, relacje z montażu sprzętu, urbex.

Kanał idealny dla marek

Głównie dla wydawców gier komputerowych oraz producentów wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego.

Subskrybenci
148000
Śr. wyświetleń wideo
35531
Fani na Facebooku
7701
Obserwujący na Instagramie
6094
Demografia widowni
Kobiety 7%
Mężczyźni 93%
Wiek 18-24 (50,3%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK