Angelika Grabowska

Odważna, zabawna, nie boi się żadnych tematów

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST ANGELIKA GRABOWSKA
Angelika Grabowska – kosmetolog, ekspert pielęgnacji włosów, odważna, młoda kobieta. Wyróżnia ją odwaga w podejmowaniu kontrowersyjnych zagadnień związanych z kobiecością czy związkami międzyludzkimi. Od kilku miesięcy mieszka w Wielkiej Brytanii. Widzowie kochają jej szczerość i nieszablonowe poczucie humoru. Każdy z publikowanych przez nią materiałów cechuje niesamowita jakość i ogromna dawka inspiracji w dążeniu do samorozwoju. Jej wielką pasją jest śpiew.

KTO OGLĄDA ANGELIKĘ GRABOWSKĄ
Jej kanał przyciąga głównie kobiety w wieku 18-24, czyli rówieśniczki Angeliki. Widzowie szukają u niej rekomendacji najlepszych produktów pielęgnacyjnych i makijażowych. Autorka ze względu na doświadczenie i wykształcenie potrafi zaprezentować i dopasować kosmetyk do oczekiwań każdej kobiety. Wiele osób zagląda do Angeliki by sprawdzić, co u niej słychać – prowadzi intensywne życie zawodowe i towarzyskie, czym ciekawi swoich subskrybentów.

ANGELIKA GRABOWSKA – KANAŁ O URODZIE, STORYTIME, HAULE, TRICKI
Angelika ma wiele zainteresowań, dlatego na jej kanale znajdziemy różnorodne treści. Widz obejrzy lekkie materiały o tematyce kosmetycznej, vlogi, ale także trudniejsze zagadnienia – antykoncepcja, kompleksy, edukacja. Filmy związane z pielęgnacją włosów, makijażem czy ubraniami nadal stanowią ważną część jej treści. Jako jedna z niewielu youtuberek zna się na perfumach i potrafi o nich opowiadać. Z uwagi na fakt, że mieszka za granicą, w filmach pokazuje ciekawe miejsca, które odwiedza oraz prezentuje ciekawostki typowe dla stylu życia Anglików.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE ANGELIKI GRABOWSKIEJ

  • storytime (z pracy w drogerii, związki, stalking, studia kosmetologiczne)
  • testy i recenzje
  • haule zakupowe 

YOUTUBERKA DLA MAREK
Kosmetycznych (również perfumerii), modowych, związanych z nauką języka angielskiego, śpiewem oraz zdrowym trybem życia. 

DODATKOWE INFO
Angelika ma za sobą wystąpienia w „Pytaniu na śniadanie”, a także kilka epizodów w popularnych serialach paradokumentalnych – przed kamerą czuje się rewelacyjnie. Niewielka wytwórnia dostrzegła wokalny talent Angeliki – jeszcze w tym roku wydaje swój pierwszy singiel.

Subskrybenci
63937
Śr. wyświetleń wideo
60498
Fani na Facebooku
2196
Obserwujący na Instagramie
8382
Demografia widowni
Kobiety 93%
Mężczyźni 7%
Wiek 18-24 (51%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron