Alissvlogchannel

Miłośniczka daily vlogów, testerka kosmetyków

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST ALISSVLOGCHANNEL
Aliss to zawsze uśmiechnięta, pełna entuzjazmu dziewczyna, u której na kanale widzowie znajdą dużo inspirujących porad urodowych i materiałów o nowościach kosmetycznych. Miłośniczka daily vlogów, która codziennie dzieli się z fanami swoimi perypetiami z życia. Chętnie pokazuje swoje mieszkanie i dzieli się pomysłami na urządzenie wnętrz, np. pralni, szafy czy miejsca do pracy. Na jej kanale znajdziemy pięknie pokazany Gdańsk. Ceni swoją niezależność, chętnie służy innym radą, wybiera ekologiczne produkty. Jest delikatna, ceni naturalne rozwiązania.

KTO OGLĄDA KANAŁ ALISSVLOGCHANNEL
Kanał Aliss skierowany jest głównie do kobiet mieszkających w średnich i większych miastach, 30% to kobiety w wieku 25-34 lata, interesujące się tematyką beauty oraz lifestyle. Do miłośników daily vlogów oraz szukających inspiracji czy dobrych polecanych kosmetyków.

ALISSVLOGCHANNEL – KANAŁ LIFESTYLOWY
Kanał Alicji adresowany jest do miłośników daily vlogów. Od lat zajmuje się vlogowaniem na YouTube, a od pisania bloga zaczynała swoją przygodę w internecie. Wielką przyjemność sprawia jej nagrywanie dla widzów różnorodnych filmów – od testów i recenzji kosmetyków, po porady z najróżniejszych dziedzin. Na jej instagramie znajdziemy dużo konkretnych porad, dotyczących planowania w bullet journal.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE ALISSVLOGCHANNEL
Najpopularniejszą serią na jej kanale są Daily Vlogi – to vlog z życia codziennego.
Ulubieńcy Miesiąca – Aliss przedstawia swoim fanom produkty, których użyła i które polubiła w ostatnim miesiącu.
Poranna/wieczorna rutyna – swoim fanom pokazuje czynności, jakie wykonuje rano lub wieczorem związane np. z pielęgnacją skóry.

YOUTUBERKA IDEALNA DLA MAREK
Kanał Aliss pasuje do marek kosmetycznych, skupiających się na pielęgnacji (dobre, naturalne produkty) oraz małe AGD, gdzie youtuberka rzetelnie przetestuje produkt.

 

Subskrybenci
157000
Śr. wyświetleń wideo
34410
Fani na Facebooku
19471
Obserwujący na Instagramie
75185
Demografia widowni
Kobiety 95%
Mężczyźni 5%
Wiek 18-24 (56%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK