Alexxis Ola

Energiczna i pewna siebie nastolatka, która prowadzi lifestylowy kanał na YouTube

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST ALEXXIS OLA
Energiczna i pewna siebie nastolatka, która prowadzi lifestylowy kanał na YouTube. Ola interesuje się muzyką, uwielbia śpiewać, kocha modę i podróże. Od niedawna zaczęła też swoją przygodę z makijażem, dlatego teraz wolne wieczory spędza na poznawaniu nowych technik i trików. Alexxis prowadzi również bardzo zdrowy i aktywny tryb życia, czym chętnie dzieli się ze swoimi fanami, pokazując im ćwiczenia, czy też dzieląc się najciekawszymi fit-przepisami.

KTO OGLĄDA ALEXXIS OLĘ
Swój kanał kieruje do rówieśników. W filmach pokazuje jak wygląda życie typowej polskiej nastolatki, a swoją naturalnością przekonuje do siebie coraz większe grono widzów.

ALEXXIS OLA – KANAŁ BEAUTY
Youtuberka na swoim kanale pokazuje jak wygląda życie nastolatki. Dzieli się z widzami przemyśleniami oraz opowieściami ze swojego życia. Na jej kanale znajdziemy vlogi, poradniki, haule oraz tutoriale makijażowe, które ostatnio cieszą się dużą popularnością.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • vlogi
  • filmy mówione
  • filmy makijażowe
  • recenzje

KANAŁ DLA MAREK
Produktów z kategorii beauty – wszelkich kosmetyków kolorowych jak i pielęgnacyjnych. Świetnie sprawdzą się też tu recenzje urządzeń takich jak depilatory czy lokówki. W związku z kulinarną serią na kanale Alexxis, naturalnie wpasuje się tu promocja produktów spożywczych jak i sprzętów AGD. Ola od niedawna prowadzi też aktywny i zdrowy tryb życia, dlatego jest to również odpowiedni kanał do promocji fit produktów.

Subskrybenci
223000
Śr. wyświetleń wideo
48599
Fani na Facebooku
4096
Obserwujący na Instagramie
120278
Obserwujący na Snapchacie
20 000
Demografia widowni
Kobiety 95,20%
Mężczyźni 4,80%
Wiek 13-24 (79%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK