AlexMandostyle

Idolka i najlepsza koleżanka w jednej osobie

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST ALEXMANDOSTYLE
AlexMandostyle, czyli Ola Pawlik — to jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek, swoją energią i pozytywnym nastawieniem zaraziła już ponad pół miliona widzów. Ola ma 19 lat, w tym roku zdała maturę, ma w planach przeprowadzkę do Warszawy, marzą się jej studia związane z biznesem. Inwestuje w siebie, często można ją spotkać na zagranicznych wyjazdach językowych. Na swoim kanale nie boi się poruszać żadnych tematów i wielokrotnie udowodniła, że nie straszna jej ani fizyka, ani kulinaria, ani skomplikowane make-upy, czy trudne tematy społeczne związane z dyskryminacją. Jest odważna i pełna charyzmy, idealnie sprawdza się w roli liderki i ekspertki. Udowodniła to wielokrotnie na różnych panelach czy spotkaniach branżowych związanych z jej pasją i pracą np. See Bloger czy Zwolnieni z Teorii.

KTO OGLĄDA ALEXMANDOSTYLE
Swój kanał kieruje do rówieśników i ludzi z pozytywnym nastawieniem do świata, którzy wychowani w dobie internetu, szukają kreatywnego, unikalnego contentu i nie lubią rutyny. Na jej kanale szukają porad dotyczących pielęgnacji czy makijażu, ale również chcą sprawdzić co u niej słychać, vlogi Oli z podróży czy z dnia jej życia, mają bardzo dużą liczbę wyświetleń i komentarzy. Alex również trafia do swoich fanów poprzez Instagrama, tam zgromadziła ponad 455 tys. zaangażowanych fanów, którzy komentują i lakują jej treści.

ALEXMANDOSTYLE – KANAŁ LIFESTYLOWY UKAZUJĄCY CODZIENNOŚĆ OLI
Pokazuje, jak wygląda życie klasycznej, polskiej nastolatki, obecnie również studentki pierwszego roku. Ze wszystkimi radościami i smutkami. Ze swoimi widzami dzieli się życiem codziennym, jak i najbardziej oryginalnymi pomysłami oraz radami. Na jej kanale często można znaleźć filmy dotyczące mody, urody, podróży, życia rodzinnego, relacji z przyjaciółmi. Alex na kanale często występuje z tatą, z którym ma bardzo dobre relacje, filmy z jego udziałem są bardzo popularne. Ola często zaprasza na swój kanał również ludzi ze świata youtouba, znani influencerzy są również gośćmi jej odcinków, jak Marcin Dubiel, Weronika Juszczak czy Sheo.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE ALEXMANDOSTYLE
Najpopularniejszą serią na jej kanale są Vlogi, są to relacje z podróży czy z jednego dnia/tygodnia życia Alex. Challenge – format bardzo zabawny, gdzie Ola wraz z innymi youtuberami wykonuje różnego rodzaju challenge, np. Całe ciało w pomponach challenge z Weroniką Juszczak!.

YOUTUBERKA IDEALNA DLA MAREK
Marki odzieżowe, kosmetyczne, technologiczne, podróżnicze, FMCG.

 

 

Subskrybenci
564527
Śr. wyświetleń wideo
131503
Fani na Facebooku
81325
Obserwujący na Instagramie
470999
Demografia widowni
Kobiety 92%
Mężczyźni 8%
Wiek 13-24 (75%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂