aleRajza

Julia i Pjoter to przyjaciele, którzy swoją rozpoznawalność zyskali dzięki popularnemu serialowi Waksy. Ich drugi kanał, aleRajza, to miejsce, w którym prowadzący na własnej skórze testują ekstremalne aktywności, wyzwania i przedmioty.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM SĄ ALERAJZA?

Julia i Pjoter to przyjaciele, którzy swoją rozpoznawalność zyskali dzięki popularnemu serialowi Waksy. Ich drugi kanał, aleRajza, to miejsce, w którym prowadzący na własnej skórze testują ekstremalne aktywności, wyzwania i przedmioty.  Skok na bungee z zamkniętymi oczami, nagranie rapowej piosenki w godzinę, to dla nich nie problem. ‘Rajza’ to w młodzieżowym slangu impreza. Każdy odcinek z Julią i Pjotrem to energetyczna, szalona i prześmieszna zabawa bez trzymanki! 

KTO OGLĄDA ALERAJZA?

Kanał aleRajza ogląda młodzież w wieku szkolnym, proporcjonalnie zarówno chłopcy, jak i dziewczęta w wieku 13-24. 

ALERAJZA– KANAŁ O:

Julia i Pjoter na swoim kanale biorą udział w ekstremalnych challenge’ach i zabawnych eksperymentach, które przeplatają się z typowymi treściami lifestyle’owymi takimi jak formaty Q&A i testy.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE ALERAJZA:  

Challenge „Koło fortuny”.

KANAŁ IDEALNY DLA MAREK: 

Kanał aleRajza, to przestrzeń dla marek, które chcą dotrzeć do młodych osób, a dzięki szerokiej tematyce filmów mogą pojawić się tam zarówno odzież, kosmetyki, technologia, akcesoria, gry, jak i produkty FMCG.

DODATKOWO:

Kanał aleRajza należy do grupy WAKSY.

Subskrybenci
248000
Śr. wyświetleń wideo
59045
Obserwujący na Instagramie
163 000
Demografia widowni
Kobiety 60
Mężczyźni 40
Wiek 18-24 (57,5%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK