Adrianna Skon

Testerka gadżetów oraz głowa pełna pomysłów

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST ADRIANNA SKON
Adrianna Skon – jedna z najpopularniejszych dziewczyn na polskim YouTube oraz Instagramie. Wulkan energii i głowa pełna pomysłów. Mistrzyni w recenzowaniu najróżniejszych gadżetów. W zabawny sposób pokazuje nawet najbardziej skomplikowane urządzenia.

KTO OGLĄDA ADRIANNĘ SKON
Swój kanał kieruje do ludzi młodych, głównie do kobiet (nastolatek i studentek) oraz wszystkich zainteresowanych nowinkami na rynku. Przyciąga osoby szukające inspiracji i ciekawych pomysłów na DIY (zrób to sam).

ADRIANNA SKON – KANAŁ O GADŻETACH, MODZIE, URODZIE i DIY
Najchętniej podejmuje się realizacji odcinków związanych z najpopularniejszymi seriami na swoim kanale, tj. “Misz-Masz” (seria, w której porusza tematy związane z DIY, modą i urodą – w której wszystko dopasowuje do siebie kolorystycznie i stylistycznie) oraz “Gadżetowo” (seria, w której Adrianna Skon testuje najróżniejsze gadżety – od prostych produktów do najbardziej skomplikowanych urządzeń). Dodatkowo znajdziemy u niej materiały wideo związane z lifehackami oraz pomysłami na spędzanie wolnego czasu.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE 

  • vlogi i scenki
  • testy i recenzje
  • DIY

YOUTUBERKA DLA MAREK
Oferujących nietypowe gadżety i ciekawe produkty.

Subskrybenci
626874
Śr. wyświetleń wideo
214473
Fani na Facebooku
51934
Obserwujący na Instagramie
359873
Demografia widowni
Kobiety 89%
Mężczyźni 11%
Wiek 18-24 (44%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂