Adrianna Grotkowska Make Up

Szalona i kreatywna make-up guru

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST ADRIANNA GROTKOWSKA
Szalona i kreatywna make-up guru. Adrianna Grotkowska to prawdziwa petarda wśród urodowych kanałów na YouTube. Jest mistrzynią makijażu, a jej kreatywne podejście do tego tematu ciągle zaskakuje widzów. Nie boi się wyzwań, eksperymentów i odważnych kolorów. Na kanale Ady znajdziemy przede wszystkim rzetelne testy produktów oraz tutoriale makijażowe. Nikt bardziej szczerze od niej nie wskaże tańszych zamienników markowych produktów.

KTO OGLĄDA ADRIANNĘ GROTKOWSKĄ
Kanał skierowany jest głównie do kobiet, które lubią bawić się kolorami oraz make-up’em. Jej widzami są osoby, które zarówno amatorsko, jak i zawodowo zajmują się makijażem.

ADRIANNA GROTKOWSKA – KANAŁ BEAUTY
To idealne miejsce dla tych, którzy swoją przygodę z makijażem dopiero zaczynają i większość rzeczy to dla nich zagadka, ale również znajdą tutaj coś dla siebie profesjonaliści. Oprócz recenzji i testów produktów „kolorowych” – ważną częścią publikacji Ady jest pielęgnacja.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

  • tutorial makijażowy
  • test / test na żywo
  • ulubieńcy miesiąca
  • chat make up
  • tanio vs. Drogo
  • hit czy kit?

YOUTUBERKA DLA MAREK
Kanał Ady wypełniony jest publikacjami odnośnie kosmetyków „kolorowych” i w tym właśnie kierunku nadal się rozwija. To idealne miejsce do prezentacji produktów makijażowych – nowości, bestsellerów, długo wyczekiwanych produktów, które wracają na rynek. Ada dzięki rzetelnym testom recenzuje marki zarówno z wyższej półki, jak i te drogeryjne. Widzowie upatrują w niej autorytet w tej dziedzinie.

DODATKOWE INFO
Nyx Face Awards Polska – finałowa „piątka”

Subskrybenci
199387
Śr. wyświetleń wideo
107508
Fani na Facebooku
9921
Obserwujący na Instagramie
81578
Demografia widowni
Kobiety 96%
Mężczyźni 4%
Wiek 18-24 (53%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl