7 metrów pod Ziemią

Najlepszy, internetowy talk-show o tematyce społecznej. Publikowane na kanale wywiady przedstawiają problemy bohaterów z perspektywy, która pozwala widzom wczuć się w ich historię i poznać lepiej to, co często staje się dla nas tematem tabu.

Kontakt ze mną
[email protected]

KIM JEST 7 METRÓW POD ZIEMIĄ

7 Metrów pod ziemią to najlepszy internetowy talk-show o tematyce społecznej. Autor – dziennikarz Rafał Gębura – w rozmowach ze swoimi gośćmi sięga po historie, które w wielu kręgach traktowane są jako temat tabu. Dzięki kameralnej atmosferze wywiadów i otwartości rozmówców, widzowie mają szansę lepiej zrozumieć problemy, które często są im obce a przez to nieakceptowane.

KTO OGLĄDA KANAŁ 7 METRÓW POD ZIEMIĄ

Kanał 7 Metrów pod ziemią – ze względu na wszechstronność poruszanych tematów, adresowany jest do każdej grupy wiekowej.

KANAŁ O

7 Metrów pod ziemią to kanał o ludziach, problemach społecznych i wartościach, które mogły zostać już zapomniane. Przybliżane historie często szokują i zarazem wzruszają.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE

Najpopularniejsze formaty na 7 Metrów pod ziemią to oczywiście wywiady. Kanał będzie ewoluował, choć ta formuła jest idealna i niezmienna.

YOUTUBER DLA MAREK

Z kategorii premium oraz marek komunikujących ważne społecznie przekazy.

Subskrybenci
1110000
Śr. wyświetleń wideo
93734
Fani na Facebooku
65191
Obserwujący na Instagramie
55057
Demografia widowni
Kobiety 51%
Mężczyźni 49%
Wiek 18-34 (79%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wsp[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK