7 metrów pod Ziemią

Najlepszy, internetowy talk-show o tematyce społecznej. Publikowane na kanale wywiady przedstawiają problemy bohaterów z perspektywy, która pozwala widzom wczuć się w ich historię i poznać lepiej to, co często staje się dla nas tematem tabu.

Kontakt ze mną
wspolpraca@lifetube.pl

KIM JEST 7 METRÓW POD ZIEMIĄ
7 Metrów pod ziemią to najlepszy internetowy talk-show o tematyce społecznej. Autor – dziennikarz Rafał Gębura – w rozmowach ze swoimi gośćmi sięga po historie, które w wielu kręgach traktowane są jako temat tabu. Dzięki kameralnej atmosferze wywiadów i otwartości rozmówców, widzowie mają szansę lepiej zrozumieć problemy, które często są im obce a przez to nieakceptowane.

KTO OGLĄDA KANAŁ 7 METRÓW POD ZIEMIĄ
Kanał 7 Metrów pod ziemią – ze względu na wszechstronność poruszanych tematów, adresowany jest do każdej grupy wiekowej.

KANAŁ O
7 Metrów pod ziemią to kanał o ludziach, problemach społecznych i wartościach, które mogły zostać już zapomniane. Przybliżane historie często szokują i zarazem wzruszają.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Najpopularniejsze formaty na 7 Metrów pod ziemią to oczywiście wywiady. Kanał będzie ewoluował, choć ta formuła jest idealna i niezmienna.

YOUTUBER DLA MAREK
Z kategorii premium oraz marek komunikujących ważne społecznie przekazy.

Subskrybenci
699759
Śr. wyświetleń wideo
532866
Fani na Facebooku
39150
Obserwujący na Instagramie
28289
Demografia widowni
Kobiety 51%
Mężczyźni 49%
Wiek 18-34 (79%)
Współpraca
Zapytaj o współpracę
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂