Kariera /

Strategy Manager

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych w agencji reklamowej lub domu mediowym
  • znajomości narzędzi i teorii z zakresu strategii
  • pasji do gier i znajomości rynku gier
  • śledzenia trendów i nowości dot. gier i środowiska graczy
  • znajomość polskiego YouTube (w szczególności twórców gamingowych, plusem będzie znajomość Twitch, oraz esportu)
  • proaktywnej postawy wobec pracy i rozwoju oraz własnych projektów
  • wysokiej komunikatywności, chęci i umiejętności pracy z ludźmi
  • umiejętności organizacji pracy własnej, realizacji zadań w czasie oraz wyznaczanie sobie kierunku rozwoju
  • umiejętności syntetyzacji myśli oraz tworzenia jakościowych prezentacji i dokumentów dla klienta

Zakres obowiązków:

  • samodzielne tworzenie strategii oraz konceptów aktywacji
  • analizowanie grupy docelowej, trendów rynkowych, raportów branżowych
  • przygotowanie wkładu merytorycznego do ofert
  • współpraca z zespołem Gameset oraz pracownikami pozostałych zespołów LTTM i MEDIACAP

W zamian oferujemy:

  • pracę z największymi markami i influencerami na polskim rynku
  • realizowanie i współtworzenie innowacyjnych projektów w zakresie influencer i gaming marketingu
  • pracę w zespole zbudowanym z autentycznych graczy z każdej platformy (od PC, przez Xboxa i PS, aż po Nintendo Switch)
  • wsparcie wieloletnim doświadczeniem w segmencie nowego marketingu
  • możliwość realizowania się zawodowo w sektorze gier wideo
  • pracę w oparciu o gamingowe komunikatory takie jak Discord
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Aplikacje (mail pt. “Strategy Manager – Gameset”) prosimy wysyłać na adres [email protected]

Podziel się

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
106 stron

OK