Kariera /

Praktykant/ka – dział beauty

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, nie bojącą się kontaktu z ludźmi. Dobrze zorganizowaną i
potrafiącą trzymać się wyznaczonych terminów. Komputerem posługujesz się od dziecka i nie boisz
się Excela – odbądź bezpłatną praktykę w dziale Management Beauty w LifeTube.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Przygotowywanie raportów po kampaniach
  • Ogarnianie przesyłek przychodzących i wychodzących
  • Aktualizacja prezentacji (wizytówek, casebooków)
  • Weryfikacja zleceń wypłat
  • Przygotowanie zleceń
  • Przygotowywanie plików ze statystykami, zestawień klientów
  • Analiza treści na YT pod kątem branży beauty
  • Aktualizowanie tabelki ze statystykami, zasięgami, estymacjami na YT/FB/IG

 

Aplikacje (mail pt. „Praktykant/ka – dział beauty”) prosimy wysyłać na adres praca@lifetube.pl

Prosimy o zamieszczanie w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji, w tym ewentualnie rekrutacji przyszłych. Dokumenty niezawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych będą usuwane.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych przeze mnie w CV przez LT Group Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie, w celu prowadzonej przez Spółkę rekrutacji.

Zostałem/am poinfiormowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz o prawie do żądania ich poprawiania lub usunięcia oraz o sposobie realizacji ww. uprawnień, tj. wymogu przesłania stosownego żądania pod adresem spółki: LT Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-769), ul. Józefa Węgrzyna 37.

Rozumiem, że podanie moich danych kontaktowych, imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych dotyczących przebiegu mojego wykształcenia oraz przebiegu mojego dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji oraz że podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe zawarte CV będą przetwarzane przez LT Group Sp. z o.o. do czasu zakończenia rekrutacji, chyba że wyrażę zgodę na wykorzystanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę.

 

Data: ……………………………..

Imię i nazwisko: …………………………

Podziel się
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂