Kariera /

Inventory Assistant

Jeśli jesteś na początku drogi zawodowej i szukasz miejsca w którym rozwiniesz skrzydła, zapraszamy do największej i najbardziej profesjonalnej organizacji w zakresie influencer marketingu w Polsce!

u nas będziesz:

– aktualizować i tworzyć wizytówki twórców (również w jęz. angielskim)
– aktualizować bazy danych i tabele,
– pomagać w robieniu prezentacji
– robić research twórców
– pomagać w bieżących zadaniach

oferujemy:

– umowę zlecenie,
– możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin,
– pracę z największymi markami i twórcami polskiego YouTube,
– możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

 

Aplikacje (mail pt. „Inventory Assistant”) prosimy wysyłać na adres [email protected] załączając poniższą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych przeze mnie w CV przez Lifetube Sp. z o.o. siedzibą w Warszawie, w celu prowadzonej przez Spółkę rekrutacji. 

Zostałem/am poinfiormowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz o prawie do żądania ich poprawiania lub usunięcia oraz o sposobie realizacji ww. uprawnień, tj. wymogu przesłania stosownego żądania pod adresem spółki: Lifetube Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-758), ul. Mangalia 2A. 

Rozumiem, że podanie moich danych kontaktowych, imienia, nazwiska, daty urodzenia, danych dotyczących przebiegu mojego wykształcenia oraz przebiegu mojego dotychczasowego zatrudnienia jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji oraz że podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zostałem poinformowany, że moje dane osobowe zawarte CV będą przetwarzane przez Lifetube Sp. z o.o. do czasu zakończenia rekrutacji, chyba że wyrażę zgodę na wykorzystanie moich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółkę.

Podziel się

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK